×

Jeśli na obu Twoich dłoniach znajduje się litera X, to nie przypadek. Tylko 3% ludzi tak ma!

Czytanie z dłoni to starożytna metoda wykorzystywana przez Egipcjan i Greków do przewidywania czyjejś przyszłości. W rzeczywistości ostatnia wzmianka historyczna o tej metodzie pochodzi z czasów Wielkiego Alexandra, gdzie doradcy królewscy zasugerowali, że zostanie on największym liderem w erze, ponieważ miał dwa wyraźnie widoczne litery „X” na obu dłoniach.

Uniwersytet w Moskwie ujawnił swój najnowszy artykuł badawczy na temat „tajemnicy „X” i duchowej formuły nauki”. Naukowcy badali ponad 2 miliony ludzi na całym świecie, aby zrozumieć związek między literą „X” a losem. W swoim artykule odkrywają, że każda osoba z literą „X” na obu dłoniach okazywała się jedna z najbardziej niezwykłych ludźmi na ziemi. Posiadaczami znaku litery „X” na dłoni jest Władimir Putin i był Abraham Lincoln.

Wychodzi na to, że ludzie z literą „X” na obu dłoniach są ważnymi osobistościami, a ich przeznaczenie zawsze jest pomyślne i nigdy nie wymaga planowania. Choć niektórzy ludzie mogą planować osiągnięcie celu przez cały dzień, osoby z „podwójnym X” nie potrzebują żadnego planu do jego spełnienia, to tylko kwestia czasu.

Ludzie posiadający dwa „X” na dłoniach to specjalne osoby, z którymi trzeba być bardzo ostrożnym, ponieważ czują przebiegłość z daleka. Są podwójnie świadomi wszystkiego co ich otacza i nikt nie może ich oszukać.

Nie próbuj okłamywać i zdradzać szczęśliwych posiadaczy „X” na obu dłoniach, ponieważ ich przeznaczenie jest tak silne i ukształtowane, że pojedynczy spisek nic nie zmieni. 

Ci ludzie są również bardzo silni fizycznie. Choć nie zawsze wyglądają jak herosi, są najmniej podatni na choroby zakaźne, jak ujawniają badania.

Mogą w mgnieniu oka zmienić życie swoje i ludzi z otoczenia.

Najważniejsze prorocze cechy ludzi z literą „X” na obu dłoniach:

  • Osiągają sukcesy
  • Najinteligentniejsi i najsprytniejsi ze wszystkich
  • Urodzeni liderzy
  • Nie zapomina się o nich nawet po śmierci

Może Cię zainteresować

zamknij