×

Kupiła paczkę mrożonych warzyw. W trakcie przygotowywania obiadu dostrzegła w środku szczura

Popularny supermarket usunął ze swoich półek tysiące paczek z mrożonymi warzywami po tym, jak jedna z klientek znalazła połowę szczura w zakupionym produkcie.

Pat Bateman powiedziała, że skończyła przygotowywać obiad dla swojej wnuczki i miała włożyć paczkę warzyw z powrotem do zamrażarki

Właśnie wtedy 60-latka zobaczyła, że w środku znajduje się martwy gryzoń. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła.

„Opakowanie było prawie puste, dlatego zauważyłam coś na dnie. Miało futro i wyglądało, jak połowa szczura. Pokazałam mężowi i zaczęliśmy to rozmrażać, by lepiej się przyjrzeć” – powiedziała Bateman

Emerytowana kwiaciarka wzięła paczkę z warzyw i udała się do sklepu, w którym dokonała zakupu

Tam kierownik zapłacił kobiecie 30 funtów, to jednak nie rozwiązało całej sytuacji. Nieusatysfakcjonowana Pat skontaktowała się z centralą Aldi i wysłała im zdjęcia znaleziska.

Rekompensata wzrosła do 550 funtów, 60-latka oburzona byłą faktem, że supermarket odmówił zbadania sprawy

Po jakimś czasie wyszło na jaw, że skarga Pat nie była pierwsza. Już wcześniej pojawiło się kilka doniesień o podobnych incydentach.

ALDI

„Było mi niedobrze. Zjedliśmy prawie całą paczkę zanim zobaczyliśmy, co się w niej znajduje. Najgorsze jest to, że nakarmiłam tym dwuletnią wnuczkę”

Po nagłośnieniu sprawy produkty zaczęły znikać z półek, a główny producent żywności wraz z sanepidem bada całą sprawę

Może Cię zainteresować

zamknij