×

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” poinformował o przeprowadzce. Fani są w szoku!

Czyżby zaszły kolejne zmiany w życiu ulubionych bohaterów „Chłopaków do wzięcia”? Szczena poinformował o przeprowadzce, a z jego wpisu wynika, że miejscowość znajduje się w… Ameryce!

Burzliwy związek

Ryszard „Szczena” Dąbrowski związał się Asią Wielochą. Oboje wystąpili w programie „Chłopaki do wzięcia”, a ich związek budził wiele emocji. Kobieta była widywana z podbitym okiem i wymyślała przeróżne usprawiedliwienia takiego stanu rzeczy – bezrobocie, alkoholizm, przestępczość.

Gdy mężczyzna dwukrotnie trafił do więzienia, Joanna wiernie na niego czekała. W tym czasie kobieta wykorzystała zainteresowanie swoją osobą i przeszła niemałą metamorfozę, którą relacjonowała na Instagramie. Sporo schudła, a także zmieniła kolor włosów, dzięki czemu zaczęła przykuwać uwagę wielu mężczyzn.

Szczena w końcu wyszedł z więzienia, a niedługo później oznajmił światu, że został ojcem. Radosną nowiną szczęśliwy tata podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Poinformował także, że ich synek otrzymał imię Marcel.

Szczena poinformował o przeprowadzce
Facebook

Fala krytyki

Po narodzinach dziecka, na parę wylała się fala krytyki. Wielu internautów mając w pamięci alkoholową przeszłość Joanny i Ryśka, a także warunki, w jakich żyją, poważnie się zaniepokoili. Zaczęto więc parze wytykać skrajną nieodpowiedzialność. Niektórzy uważali, że rodziną powinna zainteresować się opieka społeczna:

Alkoholizm, recydywa, patologia, brak podstawowych warunków do rozwoju dziecka. Szkoda malucha.

Mam nadzieję że tym maleństwem zajmą się odpowiednie służby, wyrwą z patologicznych warunków i znajdą prawdziwy kochający dom.

W ostatnim czasie jeden z youtuberów wybrał się z kamerą do Szczeny. Materiał, który pojawił się na jego kanale, ukazuje, jak zmieniło się życie uczestnika „Chłopaków do wzięcia”. To zapewne zamknęło usta wielu osobom, które martwiły się o losy dziecka.

Cały materiał z wizyty u Szczeny możecie obejrzeć poniżej.

Szczena poinformował o przeprowadzce

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że Szczena i Asia są już po ślubie. Joanna Wielocha uzupełniła niedawno swój profil w mediach społecznościowych i dodała nazwisko partnera – teraz figuruje w sieci jako Joasia Wielocha (Dąbrowska). To wzbudziło duże podejrzenia wśród obserwujących ich osób. Póki co oboje nie potwierdzili tej informacji.

Tymczasem na profilu Ryszarda Dąbrowskiego pojawiła się zdumiewająca informacja o jego przeprowadzce. Uczestnik programu „Chłopaki do wzięcia” obwieścił bowiem światu, że przeprowadził się do miejscowości zwanej Wawą. Wydawać by się mogło, że chodzi o stolicę naszego kraju, ale nic bardziej mylnego!

Po kliknięciu na rzeczoną miejscowość wyświetla się informacja, że znajduje się ona… w kanadyjskiej prowincji Ontario. Czyżby doszło do pomyłki? Obserwatorzy profilu byli mocno zdziwieni, czemu dali upust w licznych komentarzach. Większość osób zauważa, że nowe potencjalne miejsce zamieszkania Szczeny znajduje się dość daleko.

Póki co sam zainteresowany nie odpowiedział na komentarze i nie rozwiał wątpliwości dotyczących jego rzekomej przeprowadzi do… Ameryki. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na jego wyjaśnienia.

Szczena poinformował o przeprowadzce
Facebook
Szczena z Chłopaków do wzięcia
Facebook

Dominika Gwit zachęca do samoakceptacji. Sama ma za sobą walkę z kompleksami. „Leczę się od 7 lat”

Źródła: lelum.pl, lelum.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij