×

Królowa podaruje Harry’emu i Meghan wyjątkowy prezent. Kate będzie zazdrosna!

Księżna Meghan i książę Harry mieszkają w specjalnie odnowionej części pałacu, w którym mieszka także księżna Kate i książę William z dziećmi, księżniczka Eugenia z mężem oraz kilku innych członków rodziny królewskiej. Teraz wszystko wskazuje na to, że już niebawem się to zmieni.

Harry i Meghan, którzy oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka, mają bowiem przenieść się do królewskiej posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze.

Relacje braci i księżnych

Jednym z głównych argumentów, który miał przemawiać za przeprowadzką, są prawdopodobnie słabnące relacje księcia Harry’ego z księciem Williamem. Podobno konflikt między nimi miała rozpocząć sama królowa, która zaakceptowała rozwódkę w roli żony księcia po tak krótkim okresie związku pary. Ta informacja w szczególny sposób dotknęła Kate, która na ślub z Williamem musiała czekać przeszło 8 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Meghan Markle ? (@meghanmarkle_official)

Dla dobra dziecka

Relacje panujące w pałacu Kensington to nie jedyny powód, dla którego książęca para chce się wyprowadzić. Książe Harry chce zapewnić upragnioną prywatność i normalne życie swojej ukochanej, która już wkrótce urodzi ich pierwsze dziecko.

Prezent od królowej

Dziś już wiadomo, że w związku z przeprowadzką królewskiej pary, królowa pozwoliła księciu i jego ciężarnej żonie wybrać kilka dzieł z Królewskiej Kolekcji Sztuki, aby udekorować nowy dom pary.

Meghan i Harry zostali poinformowani, że mogą wybrać jakieś dzieło do posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Przedstawiono im już listę obrazów, z których mogą wybrać coś dla siebie – mówi jeden z członków rodziny królewskiej

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez D. Elliott Krieger (@d.elliottkrieger)

Zaznaczmy, że Królewska Kolekcja Sztuki jest jedną z największych i najważniejszych kolekcji sztuki na świecie, która została zachowana w nienaruszonym stanie. Kolekcja jest unikalnym i niezwykle cennym zbiorem dzieł związanych z osobistymi upodobaniami królowych i królów na przestrzeni ostatnich 500 lat. Szacuje się, że ich wartość sięga… 10 miliardów funtów!

Taki prezent od babci książę Harry zapamięta na długo.

Wikipedia

Posiadłość Frogmore Cottage w Windsorze

Frogmore Cottage jest zabytkowym domem na terenie Frogmore House, wybudowanym dla królowej Charlotte.

Znajduje się on na terenie Home Parku w Windsorze. Posiadłość liczy sobie bowiem 10 pokoi, spa, salę do jogi i siłownię. Wiadomo już, że w ramach remontu rodzinnego domu, zostaną zainstalowane specjalne, antywłamaniowe okna oraz ekologiczny bojler o wartości 50 tys. funtów (około 240 tys. złotych).

Czy można chcieć czegoś więcej?

The Cambridge Family

Może Cię zainteresować

zamknij