×

Opublikowali film, w którym ich synek upada na głowę. Uznali, że to nic takiego strasznego

W dzisiejszych czasach ludzie pragną zarobić, ale się nie narobić. Najbardziej popularne ostatnio zawody to bloger, YouTuber lub osoba znana z tego, że jest znana. Sprzyjają temu media społecznościowe. Wie coś na ten temat Sveta Ananas i Andrei Bonoraco. Uznali, że osiągną sukces, gdy będą relacjonować swój każdy ruch i publikować go w sieci.

Instagram jest dla nich miejscem, w którym czują się jak ryba w wodzie. Chcą rozpropagować zdrowy tryb życia i pokazać, że są wyjątkowi. Niestety omal przez ich wpatrzenie w siebie nie doszło do tragedii

Jakiś czas temu do sieci wrzucili filmik, na którym Sveta rzuca się wprost w ramiona ukochanego męża. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ich synek powtórzył za nią tę aktywność.

Małe dziecko widząc, że rodzice się świetnie bawią, chciało powtórzyć ich ruch

Skoczyło z łóżka piętrowego wprost na materac. Na filmie dokładnie widać, co się dzieje z jego malutkim ciałkiem i w jak nienaturalny sposób wygina się jego ciało. Głowa odchyla się do tyłu i przyznacie sami, że nie wygląda to zbyt dobrze!

Najwidoczniej para nie uznała, że to coś złego, ponieważ film z tego zdarzenia trafił do sieci…

Internauci natychmiast skrytykowali zachowanie pary. Natychmiast posypała się cała masa komentarzy, z których jasno wynika, że zachowanie rodziców nie przypadło do gustu internautom.

Jacy wy jesteście nieodpowiedzialni! Przecież wasz syn mógł zrobić sobie krzywdę

Fajnie, że wrzucenie filmu jest istotniejsze od zdrowia waszego dziecka

Wstydziłabym się dodać taki film

Mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie

Czy Waszym zdaniem zachowali się nieodpowiedzialnie?

Może Cię zainteresować

zamknij