×

Syn Rozenek przypadkowo pokazał wózek dla swojego braciszka. Wart swojej ceny?

Syn Rozenek pokazał wózek dla swojego młodszego braciszka, kiedy zrobił zdjęcie ptakom w klatce. Uważni internauci od razu go zauważyli. Nie zgadniecie, ile kosztuje!

Pierwsze dziecko Majdana

Długo wyczekiwane dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana jest już na świecie! Taka informacja pojawiła się dzisiejszego poranka. Przyszli rodzicie od dłuższego czasu odliczali każdą chwilę do porodu, a swoją radością dzielili się z fanami w mediach społecznościowych. Kilka tygodni temu pokazali w pełni przygotowany na przybycie maleństwa pokoik, a także relację ze składania kołyski.

Natomiast wczoraj na profilu Rozenek pojawił się wpis, w którym „Perfekcyjna Pani Domu” poinformowała swoich obserwatorów o tym, że jest gotowa do jednej z najważniejszych podróży ich życia.

Przyszedł czas… ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia. Trzymajcie kciuki.

– napisała w poście Rozenek. Na jednym z dołączonych zdjęć gwiazda jest w objęciach swojego męża, który z niecierpliwością czeka na swoje pierwsze dziecko.

Syn Rozenek pokazał wózek

Coraz większym zainteresowaniem może pochwalić się najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, Stanisław. Jego profil na Instagramie obserwuje już prawie 3 tysiące użytkowników, którzy bacznie przyglądają się poczynaniom 14-latka. Ostatnio zamieścił on zdjęcie, które szczególnie zwróciło uwagę fanów „Perfekcyjnej Pani Domu”.

Stanisław opublikował fotografię z małymi ptaszkami zamkniętymi w klatce. Ale Internautów najbardziej zainteresował wózek dla przyszłego członka rodziny, który widać w tle.

Cudny. Normalny wózek, a nie sztywne, modne badziewie. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

– czytamy w komentarzu pod postem.

Już wcześniej Rozenek przypadkiem pokazała wózek dla syna. Potwierdziła się więc plotka, że na pierwsze dziecko Majdana czeka elegancki wózek marki Emmaljunga, a konkretnie model Mondial de Luxe za około 5500 złotych.

Jak myślicie, jest wart swojej ceny?

Źródła: plejada.pl, www.pudelek.pl, www.se.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij