×

Małgorzata Rozenek przypadkiem pokazała wózek dla syna!

Rozenek pokazała wózek dla swojego dziecka. Przyszli rodzice postawili na wyjątkowo elegancki model znanej marki. Jego cena przyprawia o zawrót głowy!

Narodziny lada dzień

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. Dopiero metoda in vitro pozwoliła im cieszyć się oczekiwaniami na potomka. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Małgorzata Rozenek jest już na porodówce, a jej mąż w tym czasie szykuje tzw. pępkowe.

Para celebrytów od samego początku nie kryje się z tym, że nie mogą doczekać się narodzin dziecka. Ostatnio „Perfekcyjna Pani Domu” opublikowała kilka zdjęć z przygotowań do powitania w domu synka. Widzimy na nich m.in. Majdana składającego kołyskę za 1200 zł i efekt jego pracy. Dumna przyszła mama napisała:

Zostało już niewiele czasu. Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwile, jak tylko się da. Śpioszki? Kupione. Pokoik? Urządzony. Imię? Wybrane. Kołyska DREAMER? Złożona i nawet ustawiona w sypialni. Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, Radosław? Wiele mam ją poleca, bo kołyska porusza się w rytm bicia serca, czyli 60 ruchów na minutę. Sama chciałbym mieć takie łóżko.

Radosław jest w pełni zadowolony ze swojego dzieła. Jak podkreślił:

Odnalazłem w sobie zew majsterkowicza i złotej raczki. Zawsze uważałem, że najważniejsza jest motywacja.

Rozenek pokazała wózek

Na jednym ze zdjęć w tle można zobaczyć też fragment wózka dziecięcego. Po dużych czarno-białych kołach oraz białej torbie-organizerze, serwis Party.pl wnioskuje, że Majdanowie postawili na elegancki wózek marki Emmaljunga, a konkretnie na model Mondial de Luxe. Jest on najbardziej popularny wśród zamożnych mam. Jego koszt to około 5500 złotych.

Jednak, jak ostatnio zdradziła Rozenek, nie ograniczają się oni do jednego modelu. Ich syn będzie mógł wybierać aż z 5 egzemplarzy!

Źródła: www.plotek.pl, sport.onet.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować