×

34-letni syn Diego Maradony w szpitalu. Wczoraj jego stan się pogorszył

Syn Diego Maradony przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii z powodu zakażenia koronawirusem. Jego stan jest coraz gorszy. O śmierci ojca dowiedział się od jednego z dziennikarzy.

Syn Diego Maradony

Diego Maradona Jr. jest synem zmarłego piłkarza i włoskiej modelki Cristiany Singary. Jednak swojego sławnego ojca osobiście poznał dopiero w 2016 roku. Ostatnie cztery lata spędzili na odbudowywaniu relacji.

34-latek również jest sportowcem, choć nie tak wybitnym jak jego ojciec. Grał we włoskich drużynach niższych lig w piłkę nożną i piłkę plażową.

Mężczyzna planował odwiedzić ojca, który był pod opieką lekarzy po operacji wycięcia krwiaka mózgu na początku tego miesiąca. Jednak sportowiec zmuszony był przełożyć podróż do Argentyny, ponieważ sam trafił do szpitala na skutek powikłań po koronawirusie.

Jest w ciężkim stanie

O śmierci ojca Diego Maradona Jr. dowiedział się, gdy przebywał na oddziale szpitala Contugno w Neapolu. Były to jednak dość dramatyczne okoliczności. Tragiczną wieść przekazał mu bowiem jeden ze znanych prezenterów telewizyjnych. Zdobył telefon do 34-latka i próbował uzyskać jego komentarz. Nie przypuszczał, że ten o niczym jeszcze nie wie.

Po tragicznej informacji stan zdrowia Diego Maradony Jr. gwałtownie się pogorszył. W tej chwili sportowiec przebywa na oddziale intensywnej terapii.

Dziennikarz CNN Tancredi Palmeri nie kryje oburzenia z takiego obrotu sprawy. To on poinformował o incydencie za pośrednictwem Twittera:

Niestety słynny prezenter telewizyjny odnalazł jego telefon, aby poznać jego reakcję. Tak Diego junior dowiedział się, że stracił tatę. Zostawcie chłopaka w spokoju.

60-letni Diego Maradona zmarł w środę 25 listopada. Legendarny piłkarz osierocił ośmioro dzieci.

Źródła: sport.interia.pl, natemat.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij