×

Sylwia Bomba ma nowego partnera! „Wiek nie ma dla mnie znaczenia”

Sylwia Bomba ma nowego partnera, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Celebrytka zdradziła informację na temat wieku swojej drugiej połówki.

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba 2 grudnia skończy 35 lat. Uczyła się w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Jest influencerką – na Instagramie obserwuje ją blisko 800 tys. internautów –  i celebrytką, której największą popularność przyniósł udział w programie TTV „Googlebox. Przed telewizorem”.

Na fali popularności wystąpiła również w 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. Z zamiłowania zajmuje się też fotografią. Co więcej, Sylwia Bomba prywatnie jest mamą Antosi, która przyszła na świat w 2018 roku. Nie było jej jednak dane kontynuować związku z ojcem córeczki. Para rozstała się blisko rok temu po wieloletniej relacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba ma nowego partnera

W ostatnim czasie Sylwia Bomba zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie. Jedno z wyznań celebrytki szczególnie zwróciło uwagę mediów i fanów.

Spotykasz się z kimś aktualnie? Też będzie starszy jak ojciec Antosi?

– zapytał jeden z internautów.

Co na to celebrytka?

Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia. Obojętne mi, czy ktoś jest młodszy czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie

– odpowiedziała Bomba.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za nową relację Sylwię Bomba. Mamy również nadzieję, że niebawem dowiemy się, kim jest tajemniczy partner.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij