×

12 sygnałów świadczących o tym, że partner Cię zdradza. Nie wszystko jest takie oczywiste.

Czasem zdrada jest łatwa do wykrycia, nie zmienia to jednak faktu, że w większości przypadków nie będziemy mieć do czynienia z bielizną kochanki na kanapie lub śladami szminki na koszuli.

Zdradzającym wydaje się, że są zbyt sprytni, by zostali złapani. Jednak pewne zachowania mogą świadczyć o tym, że twój partner cię oszukuje. Dowiedz się co powinno wzbudzić twoje podejrzenia, gdyż prawdopodobnie druga połówka nie jest z tobą do końca szczera.

1. Ciągle się pyta kiedy będziesz w domu

Potrzeba śledzenia miejsca pobytu staje się dla zdradzającego ważna. W końcu trzeba się upewnić, że zdradzana osoba nie wpadnie przypadkiem, by przyłapać kochanków na gorącym uczynku.

2. Zwlekanie z pójściem do łóżka

Wymówek może być tysiące. Ulubiony serial, nowa gra komputerowa, nadrobienie zaległości w pracy. Jeśli jednak pojawiają się zbyt często, są sygnałem do niepokoju. Jeśli do tej pory kładliście się spać razem, a nagle pojawia się tysiące usprawiedliwień, może to oznaczać, że partner po prostu chce mieć czas na prywatne rozmowy i mieć pewność, że nie będzie podsłuchiwany.

3. Nowe zapachy

Jeśli twój partner od lat używał tych samych perfum i nagle postanowił je zmienić, może to świadczyć o tym, że pojawiła się nowa kobieta.

4. Dziwne reakcje, gdy temat schodzi na zdradę

Oglądacie film albo serial telewizyjny o zdradzie, a twój partner bardzo dziwnie reaguje? Być może ma na sumieniu coś podobnego do oglądanego bohatera.

5. Partner często znika

To bardzo oczywiste, ale istnieje również tysiące innych usprawiedliwień. Ważne spotkanie czy drink z kolegami w porze obiadowej? Być może to prawda, warto jednak sprawdzić jeśli zniknięcia są zbyt częste.

6. Nagła zmiana przyzwyczajeń

Większość ludzi zmienia je, gdy w życiu pojawiają się drastyczne zmiany. Reorganizacja życia może świadczyć o pojawieniu się nowej osoby.

7. Dbałość o wygląd

Nowe ubrania, zmiana fryzury, przesadne dbanie o wygląd, nagła potrzeba odwiedzenia siłowni? Być może nowa osoba ma nieco większe wymagania i pragną się przypodobać.

8. Zmiana w zachowaniu

Nagła zmiana poglądów czy nowe frazy, których wcześniej nie słyszałaś? Spędzając dużo czasu z nowymi ludźmi nieświadomie ich naśladujemy.

9. Poczucie winy i zdenerwowanie

Obserwuj zmiany w zachowaniu. Poczucie winy może gryźć i powodować wręcz fizyczne objawy.

10. Zaczyna mieć bujne życie towarzyskie

Macie problem ze znalezieniem czasu tylko dla siebie? Zawsze w ostatniej chwili wyskakują ważne spotkania czy wyjścia ze znajomymi? Cóż, może to oznaczać, że partner unika spędzania czasu z tobą, a kalendarz towarzyski jest zarezerwowany dla kogoś innego.

11. Nagła zmiana w życiu seksualnym

I officially have 50 condoms. Thank you pride!!!!???????????❤ #pride #proud #condoms #lube #boredaf

Post udostępniony przez ?Morgan mufalli? (@mjmufalli)

Nowa partnerka może obudzić nowe fantazje, które warto wcześniej przetestować.

12. Pusty wzrok

Zadajesz pytanie, a partner spogląda na ciebie zamglonym i pustym wzrokiem? Odpowiedź zajmuje dużo czasu albo po prostu jej unika? Jeśli zdarza się to wyjątkowo często nie jest to dobry sygnał. Każde słowo musi być dokładnie ważone, by kłamstwo przypadkiem nie wyszło na jaw.

Może Cię zainteresować

zamknij