×

20-latka ukrywała przed mamą, że ma kolczyki w sutkach. Prawda wyszła na jaw przez zdjęcie

Każdy młody człowiek ma przed swoimi rodzicami tajemnice. Są rzeczy, o których lepiej im nie mówić. Nie muszą się przecież niepotrzebnie martwić. Z tego założenia wyszła 20-letnia Sydney Allen ze Stanów Zjednoczonych, która już od jakiegoś czasu skrzętnie ukrywa przed swoimi rodzicami jedną rzecz. Kobieta jednak nie przypuszczała, że jej największy sekret wyda się przez… zdjęcie rtg klatki piersiowej!

To miało być zwykłe, rutynowe badanie. Sydney od jakiegoś czasu skarżyła się na bóle kręgosłupa. Lekarz zalecił więc diagnostykę w szpitalu. Na prześwietlenie klatki piersiowej wybrała się z nią matka. Gdy lekarz przyniósł wykonane zdjęcie, w jednej chwili w gabinecie zapadła grobowa cisza.

Sekret odkryty

Okazało się, że rtg odkryło największy sekret dziewczyny, czyli… kolczyki w sutkach. 20-latka nie wiedziała, że metale również będą widoczne na prześwietleniu. Przez jej głupotę wszystko się wydało. Gdy tylko matka zobaczyła zdjęcie, oniemiała. Jak relacjonuje Sydney, jej rodzicielka starała się zachować powagę przed doktorem, jednak nie było to takie proste. Dziewczyna widziała, jak oko jej matki drży ze zdenerwowania. Kobieta zwróciła się jedynie do córki słowami: „Porozmawiamy o tym później”.

To był prezent

Sydney w udzielonych wywiadach wspomina, że piercing był prezentem na jej 18. urodziny. Przekłuwanie sutków zafundowała jej siostra. Sydney bez wahania się zgodziła, bo marzyła o tym już od dłuższego czasu. Obie dziewczyny wiedziały jednak, że to musi pozostać tylko i wyłącznie między nimi. Ich mama jest dość konserwatywną osobą. Nie akceptuje dziwnych, wymyślnych fryzur, tatuaży, nie mówiąc już o kolczykach w jakiejkolwiek części ciała, poza uszami. Dlatego też siostry zawarły niemy pakt – matka nie może się o niczym dowiedzieć! Przez ponad dwa lata doskonale im się to udawało, a ich rodzicielka żyła w błogiej nieświadomości.

Sytuacja opanowana

Jak widać, przez brak elementarnej wiedzy nie udało się utrzymać tej informacji w sekrecie. Sydney wspomina również, że matka po jakimś czasie przestała być na nią zła. W końcu zaakceptowała fakt, że jej córka postanowiła mieć kolczyki w sutkach. Od dłuższego czasu matka nie robi jej problemów, bo, jak mówi, wszystko jest ukryte pod koszulką.

Matka zawsze się dowie

Z perspektywy czasu obie panie z uśmiechem wspominają całą sytuację. Z kolei zdjęcie rentgenowskie wywołuje u nich niepohamowany wybuch śmiechu. Tamte wydarzenia nauczyły Sydney jednego – nie ma tajemnicy, którą dasz radę ukryć przed swoją matką. Ona i tak, prędzej czy później, się o wszystkim dowie.

Może Cię zainteresować

zamknij