×

Mężczyzna publikuje w sieci zdjęcie. To, co się za nim kryje jest rzadko spotykane…

Bycie mamą to naprawdę trudne zadanie. Kobieta przez 9 miesięcy nosi pod sercem maleńkie życie, co wymaga naprawdę dużego nakładu sił z jej strony. Później w bólach rodzi, po czym przez kilka tygodni przechodzi czas połogu (choć w rzeczywistości organizm kobiety potrzebuje na regenerację jeszcze więcej…), który także nie jest najprzyjemniejszym okresem.

Oczywiście te przejścia wynagradza jej widok maleństwa, możliwość jego przytulenia oraz wszystko, co temu towarzyszy. Jednak nie zmienia to faktu, że kobieta ma prawo czuć się wykończona i zmęczona…

Jednak, wiecie co jeszcze może pomóc kobiecie przejść przez to wszystko?

Zaangażowanie ojca. Kiedy partner czuje się w obowiązku, żeby pomóc swojej kobiecie w opiece nad maleństwem…naprawdę nie ma nic piękniejszego i wspanialszego. To także jest swojego rodzaju nagrodą za wszystko, co kobieta przeszła.

Pewien tata postanowił przypomnieć o tym swoim kolegom i podzielił się przemyśleniami w Internecie, publikując pewne zdjęcie. Nie jest to zwyczajne zdjęcie rodzinne, zobaczcie sami.

Widać na nim mężczyznę i jego żonę z ich nowo narodzonym synkiem.

Pod zdjęciem widnieje tekst:

Po wygranej walce z rakiem jąder w zeszłym roku, w końcu doczekaliśmy się naszego pierwszego syna. Pamiętajcie, prawdziwy mężczyzna troszczy się o swoje dziecko i pomaga jego mamie w czasie, gdy ona ucina sobie drzemkę. Niech śpi tyle, ile potrzebuje. Dużo przeszła.

Drogie Panie, czyż to nie piękne? Szczerze życzymy Wam takich wspaniałych partnerów. Mężczyzna, który pomaga w opiece nad dziećmi to prawdziwy skarb! Jeśli macie takiego w domu, koniecznie go doceńcie.

Drodzy Panowie bierzcie przykład z kolegi…

Polecane

Może Cię zainteresować