×

Zdjęcie z porodu podbija sieć. Jej partner chciał ją wspierać, ale nie do końca mu wyszło

Pewne zdjęcie z sali porodowej, podbija cały Internet. Wiele kobiet twierdzi, że doskonale podsumowuje moment, w którym dziecko przychodzi na świat. Świeżo upieczony tata nie wytrzymał presji.

Selfie z porodówki podbija Internet

Zdjęcie zdobyło ogromną popularność w serwisie Reddit. W ciągu doby udostępniło je tysiące osób. Co prawda nie wiadomo, gdzie zrobiono tę wymowną fotografię, ale wiemy, że mężczyźnie z niej nic się nie stało. Pod oryginalnym postem zaroiło się od relacji z porodówki.

Na fotografii widać, że mężczyzna chciał wesprzeć partnerkę i może odrobinę ją rozweselić w trakcie porodu. No cóż, to drugie na pewno mu się udało, ponieważ kobieta jest ewidentnie rozbawiona całą sytuacją. Jej partner padł jak kłoda, a na pomoc rzucił mu się personel medyczny, który przed chwilą odbierał poród. Jeden z internautów zwrócił też uwagę, na uroczy gest pielęgniarki:

Czy nikt nie napisze nic o tym, że pielęgniarka trzyma noworodka? Gdy tata odzyska przytomność dziecko będzie pierwszym, co zobacz

Nie każdy nadaje się na porodówkę

Podobną historię przytoczył jeden z dziennikarzy „Faktu”. Kilka lat temu partnerka rodziła ich drugie dziecko. Na sali obok również odbywał się poród, było widać, że to pierwsze dziecko pary. Dziennikarz wyszedł na korytarz i zauważył, że z sali obok wyszedł ogolony prawie na łyso, blady jak ściana mężczyzna, który także towarzyszył partnerce przy porodzie. Mężczyzna podszedł do recepcji i wykrztusił z siebie jedno słowo, po czym padł na ziemię.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że żarty żartami, ale taka sytuacja może być bardzo niebezpieczna. Dziennikarz wspomina, że na następny dzień spotkał tego samego mężczyznę. Siedział na łóżku obok swojej partnerki i dziecka, ale z tyłu głowy miał ogromny opatrunek. Upadek mógł skończyć się uszkodzeniem mózgu.

Spotkała was kiedyś podobna historia?

Polecane

Może Cię zainteresować