×

Piękna studentka poddała się 15 operacjom plastycznym. Teraz ludzie się z niej śmieją

„Zaakceptuj siebie” – to hasło, z którym możemy spotkać się w mediach społecznościowych, telewizji czy nawet usłyszeć je od znajomych. Pojawia się jednak pytanie, co zrobić, kiedy mimo wszystko nie jesteśmy w stanie zaakceptować wyglądu swoich nóg, na których odkłada się cellulit, brzucha, który pokrywają fałdki tłuszczu czy twarzy, która nie wygląda tak, jakbyśmy tego chcieli? Oczywiście można z tym walczyć albo po prostu zapłacić. Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna są w końcu w stanie zdziałać dzisiaj cuda. Czasami jednak pochłania do tego stopnia, że nie potrafimy powiedzieć sobie dość.

22-latka, która w niczym nie przypomina już siebie sprzed lat

22-letnia Andrea Ivanova pochodzi z Bułgarii i jest studentką.

Młoda dziewczyna w ciągu ostatniego roku poddała się kilkunastu zabiegom, które miały upodobnić ją do uchodzącej za ideał lalki Barbie. W tym celu powiększyła sobie nie tylko biust, ale także usta, która okazały się być jej największą słabością. Andrea chciała, aby stawały się coraz większe, w związku z czym wygląd jej twarzy w konsekwencji uległ diametralnej przemianie.

Nie przejmuje się opiniami innych

Tak ogromna metamorfoza nie mogła pozostać niezauważona przez internautów. Wielu z nich twierdzi, że Andrea wygląda teraz niczym kaczka z przerośniętymi do granic możliwości piersiami. Co na to 22-latka? Zupełnie nie przejmuje się zdaniem innych. Ona jest zadowolona z efektów i bardzo możliwe, że już niebawem podda się kolejnym zabiegom.

Czy kiedyś powie sobie dość? Czas pokaże…

Może Cię zainteresować