×

Kobietę wyproszono z basenu, ponieważ miała nieodpowiedni strój kąpielowy. Była zszokowana sytuacją.

Pewna para z Seymour w stanie Tennessee w bardzo słoneczny i wręcz upalny dzień postanowiła wybrać się się na basen. Jak pomyśleli tak też zrobili. Poszli na pływalnię znajdującą się w pobliżu ich domu.

Gdy dotarli na miejsce i rozłożyli się na leżakach, podszedł do nich ktoś z obsługi basenu i poprosił Tori o to, aby zmieniła strój kąpielowy, założyła szorty lub opuściła pływalnię. Podobno jej strój był bardzo nieodpowiedni.

Według tej osoby, kobieta miała na sobie strój kąpielowy typu stringi, który jest zabroniony w regulaminie pływalni.

Co myślcie?

Naszym zdaniem to na pewno nie są stringi…

W sumie spokojnie można o tym stroju kąpielowym powiedzieć jedno: jest bardzo skromny, czyż nie? Zakrywa znacznie więcej niż przeciętne kreacje tego typu.

Jednak nie było to wszystko, co Troi usłyszała od tej osoby. Dowiedziała się też, że jej strój kąpielowy może gorszyć innych i sprowadzić myśli nastoletnich chłopców na niewłaściwy tor.

Biedna kobieta czuła się poniżona i upokorzona…

Okazało się, że to ludzie, którzy byli obecni na basenie, zwrócili się z prośbą do pracowników, aby ci poprosili Tori o ubranie się.

Tori i jej narzeczony wciąż nie mogą uwierzyć w to, że jej zwyczajny strój kąpielowy wydał się komukolwiek niewłaściwy.

Kobieta podkreśla też, że rzeczywiście ma większy tyłek niż wiele osób, ale nie oznacza to, że ma być z tego powodu dyskryminowana. To jej większe pośladki sprawiły, że materiał podszedł trochę wyżej. Strój jednak był zupełnie normalny, obejmujący cały tyłek.

Co myślicie na temat stroju Tori? Był nieodpowiedni?

Polecane

Może Cię zainteresować