×

Kupiła bikini przez internet. Gdy je przymierzyła, wiedziała, że coś poszło nie tak

Kupowanie przez internet to świetna opcja, zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za sklepowym szaleństwem i nie lubią spędzać godzin w galeriach handlowych. Niestety czasem okazuje się, że wymarzona rzecz kupiona przez internet zdecydowanie odbiega od naszych oczekiwań.

Oczekiwania kontra rzeczywistość

Problem z kupowaniem przez internet produktów, które ostatecznie są dalekie od tego, co widzieliśmy na zdjęciu, dotyczy szczególnie ciuchów. Nawet jeśli znamy swoje dokładne wymiary i dokładnie przestudiujemy rozmiarówkę, możemy narazić się na ogromny zawód. Dokładnie tak było w przypadku Lydii Ramsey.

Młoda Brytyjka wybierała się na wakacje, więc koniecznie potrzebowała stroju kąpielowego. Znalazła bardzo ciekawe bikini, dokładnie sprawdziła tabelę rozmiarów podaną przez producenta i kupiła wymarzony strój. Niestety, gdy bikini w końcu dotarło pod jej drzwi okazało się, że raczej nie zachwyci wszystkich na plaży.

Bikini marzeń

Jak widzicie wyżej, bikini zamówione przez 20-latkę miało naprawdę spory potencjał. Ciekawa konstrukcja i modny kolor – co mogło pójść nie tak? Okazuje się, że bardzo dużo. Mimo, że dziewczyna dokładnie się zmierzyła, strój był za mały, co najmniej o dwa rozmiary. Wrzucając swoje zdjęcie w nowym bikini, Lydia podkreśliła, że sklep znów nawalił z rozmiarami i już nigdy nic tam nie kupi. Szerze mówiąc, wcale się nie dziwimy.

Rozbawiła tysiące internautów

Jeżeli zdjęcie 20-latki w „idealnie” dobranym bikini was nie rozbawiło, jesteśmy pewni, że z pomocą przyjdą odpowiedzi na wpis. Internauci nie mieli litości komentując zakup Lydii. Kilku z nich przyznało także, że sami mieli podobny problem:

Wygląda jak niebieski bandaż założony po wszczepieniu implantów?

Mam ten sam problem, chyba po prostu zainwestuje w piankę do nurkowania

Boję się zapytać jak pasuje dół stroju, ale chciałbym to zobaczyć ???

To dzieje się za każdym razem, kiedy próbuję kupić bikini lub bieliznę przez Internet. Nawet jeśli zamawiam o 3 rozmiary większe

Jestem pewna, że gdybym je zamawiała, wyglądałoby dokładnie tak samo??

Macie podobne doświadczenia?

Może Cię zainteresować

zamknij