×

Program „Kuchenne rewolucje” może zniknąć z anteny. Wszystko przez ostatni strój Magdy Gessler

Magda Gessler znana jest ze swoich kreatywnych stylizacji, a teraz przez jedną z nich może mieć poważne kłopoty. Jakie? Bardzo prawdopodobne, że jej program zostanie zdjęty z anteny, a ona sama trafi do więzienia…

Propagowanie komunizmu?

W czasie jednego z ostatnich odcinków „Kuchennych Rewolucji” Magda Gessler miała na sobie czarną kurtkę, na której tyle znajdował się sierp oraz młot – symbol komunistyczny, spopularyzowany po rewolucji październikowej. Przyjmowały go do swoich emblematów partie komunistyczne.

Widzowie natychmiast to zauważyli. Wielu z nich jest oburzonych tym faktem, a niektórzy twierdzą nawet, że za swoje zachowanie prowadząca program powinna zostać usunięta z telewizji, zwłaszcza, że propagowanie komunizmu w naszym kraju jest nielegalne.

Zdjęta z anteny za strój

Wiele wskazuje na to, że Magda Gessler zostanie ukarana. Grozi jej kara grzywny i nawet dwa lata pozbawienia wolności. Dodatkowo, jeśli gwiazda TVN faktycznie zostanie skazana, to jej program będzie musiał zostać zdjęty z anteny. W sieci pojawiają się też głosy, że ten incydent przesądzi o końcu kariery restauratorki.

A Wy, co o tym myślicie?

Polecane

Może Cię zainteresować