×

Poznaj 12 stref erogennych ludzkiego ciała. Teraz się od siebie nie oderwiecie…

Strefy erogenne w ludzkim ciele, odpowiednio dopieszczone, wywołują podróż do krainy fantazji seksualnej…

Pobudzanie stref erogennych dotykiem partnera lub akcesoriami łóżkowymi, przenosi nas do krainy rozkoszy. Warto dbać o stymulację punktów erogennych ciała, gdyż pogłębiają one doznania seksualne. Ponadto, jeżeli podczas gry wstępnej, nie ominiecie żadnego z obszarów erogennych, zbliżenie będzie zwiększać swoją intensywność.

Poznaj 12 stref erogennych, które tylko czekają, aby erotycznie zadbać o ogromną przyjemność:

1. Uda

Uda są korytarzem, prowadzącym do narządów płciowych. Sensualny obszar ciała, w którym pieszczoty są bardzo mile widziane. Delikatny dotyk dłoni lub pocałunki w górę, w kierunku miednicy, pobudzą seksualnie zarówno kobietę, jak i mężczyznę.

2. Sutki

Wrażliwe miejsce dla obu płci, które składa się z ogromnej liczby zakończeń nerwowych. Odpowiednia siła nacisku zębami i dotyku językiem, powoduje erekcję u mężczyzny oraz ogromne podniecenie u kobiety.

3. Pępek

Ta strefa erogenna, podczas lizała lub kołysała palcami w górę i w dół, tworzy niepowtarzalne uczucie energii. Nie jest to oczywisty obszar do pieszczenia, ale przyjemność z dotyku, może zaskoczyć!

4. Stopy

Stopy i palce są wypełnione zakończeniami nerwowymi, co czyni je jednymi z najbardziej wrażliwych obszarów ciała. Delikatny dotyk. masaż lub włożenie palców partnera do ust, stymuluje i sprawia ogromną przyjemność.

5. Plecy

Uruchom palce i delektuj się przyjemnością, podczas dotyku wzdłuż kręgosłupa. Potęguj odczucia, powolnymi, długimi pociągnięciami, umożliwiając swobodne przepływanie krwi do narządów płciowych. Ten typ dotyku, podczas zbliżenia, zwykle powoduje orgazm u większości kobiet.

6. Uszy

Są strefą erogenną dla obu płci. Ucho jest bardzo wrażliwe, szczególnie gdy jego zewnętrzna warstwa jest powoli masowana palcami, małżowina uszna delikatnie ściskana a płatek ucha ssany lub lizany. Namiętne słówka, kierowane do ucha partnera, rozpalą najgorętsze zmysły!

7. Szyja

Bardzo zmysłowa strefa dla obu partnerów. Gładząc szyję, masując ją dłonią lub zajmując się nią językiem oraz ustami, doprowadzimy każdego do szaleństwa.

8. Włosy i skóra głowy

Gładząc skórę głowy palcami, owijanie kępki włosów wokół palca lub ciągnięcie za włosy, wzmacnia przepływ krwi do wszystkich stref erotycznych i narządów płciowych.

9. Policzki

Wrażliwy obszar twarzy, który wymaga bardzo delikatnego dotyku opuszkami palców. Powolny dotyk po policzku, to cudowny wstęp do igraszek miłosnych.

10. Wzgórek

Między brzuchem, a udem, jest wrażliwy obszar, zwany wzgórkiem, który pobudzi seksualnie każdego. Kiedy palce lub język przesuwają się po nim, strefa ta jest niezmiernie wrażliwa i pobudliwa.

11. Krocze

Krocze to obszar między pochwą, a odbytem. Jest stosunkowo niedocenianą strefą erogenną. Delikatne gładzenie w górę i w dół, palcami lub językiem, zwiększa seksualną przyjemność.

12. Umysł

Magazyn wszystkich punktów przyjemności, które wzbudzają wszelkie erotyczne myśli i fantazje. Szepcząc potrzeby i pragnienia prosto do ucha partnera, doprowadzisz do maksymalnej satysfakcji.

 

Polecane

Może Cię zainteresować