×

9 sposobów przytulania, które oznaczają zdecydowanie więcej, niż mogłoby Ci się wydawać

Nie każdy mężczyzna potrafi w sposób werbalny wyrazić swoje uczucia. Na szczęście jest jeszcze coś takiego, jak język ciała, który może wyrazić więcej niż tysiąc słów.

Z pewnością na szczególną uwagę zasługuje w tym przypadku sposób przytulania. Okazuje się, że może powiedzieć o mężczyźnie znacznie więcej, niż myślisz. Miej to na uwadze!

1. Uścisk od tyłu

Silny uścisk od tyłu oznacza, że mężczyzna jest gotowy do tego, aby Cię chronić i nie boi się odpowiedzialności. Jest dżentelmenem obok którego możesz czuć się bezpiecznie.

2. Uścisk na wysokości pasa

Nawet jeśli druga osoba nie wyznaje Ci uczucia, ten rodzaj uścisku jest tego idealnym odpowiednikiem. Uścisk na wysokości pasa oznacza, że mężczyzna chce spędzać z Tobą jak najwięcej czasu. Bądź jednak ostrożna: mężczyźni, którzy często przytulają w ten sposób, szybko się zakochują, ale często również szybko odchodzą!

3. Uścisk z poklepaniem po plecach

Ten rodzaj uścisku jest bardziej powszechny w relacjach koleżeńskich, niż w przypadku związków. Jeśli więc jesteście tylko dobrymi znajomymi, szanse na udany związek są w tym przypadku niewielkie. Kiedy natomiast kobieta jest w związku z mężczyzną, który klepie ją po plecach, możliwe, że nie jest z nią z powodu wielkiej miłości.

4. Uścisk podczas patrzenia głęboko w oczy

Jeśli on przytula Cię nadzwyczaj łagodnie i delikatnie i w tym samym czasie patrzy Ci głęboko w oczy, możesz być pewna, że to wyraz prawdziwej miłości. Ceni każdą spędzoną z Tobą chwilę, patrzy w przyszłość, a Twoje dobro stawia na pierwszym miejscu.

5. Wzajemne przytulenie

Ten rodzaj przytulenia buduje między Wami dystans, a sam uścisk nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek uczuciem – przytulić się jednak wypada. Lepiej unikać tego rodzaju uścisków, które świadczą o tym, że dane osoby raczej nie przepadają za sobą. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie uścisk dłoni lub skinienie głową.

6. Długotrwałe przytulenie

Ten uścisk jest znany każdemu. Długotrwałe przytulenie jest szczególnie ważne, gdy mężczyzna chce pokazać, że jest przy osobie, która potrzebuje jego wsparcia. Taki gest wyraża więcej niż tysiąc słów. Osoba, która jest w stanie zdobyć się na taki gest z pewnością zasługuje na Twój szacunek. Masz pewność, że możesz na nią liczyć praktycznie w każdej, trudnej chwili.

7. Przytulanie jedną ręką

Kiedy mężczyzna obejmuje Cię swoim ramieniem oznacza to, że chce Cię chronić przed wszelkimi przeciwnościami losu. Jeśli jesteście tylko przyjaciółmi, mężczyzna najwyraźniej oferuje Ci w ten sposób swoją pomoc i wsparcie. Co oznacza natomiast, jeśli to kobieta przytula w ten sposób mężczyznę? Oznacza to prawdopodobnie, że postrzega go tylko jako przyjaciela, a związek między nimi nie jest możliwy.

8. Niegrzeczny uścisk

Taki facet ma burzliwy temperament i nie może się doczekać, aby Wasz związek poszedł o krok dalej. W ten sposób prawdopodobnie stara Ci się pokazać, że należysz do niego i tylko do niego. Jeśli ten związek się dopiero rozpoczął, takie zachowanie prawdopodobnie oznacza, że nie ma mowy o prawdziwym uczuciu, a Twój partner pożąda Cię w łóżku. Jeśli natomiast jesteście ze sobą już dłużej, nie ma nic złego w takim zachowaniu – wręcz przeciwnie, wiąże Was bardzo silna chemia.

9. Mocny uścisk

Jeśli mężczyzna przytula Cię mocno, a w tym czasie lekko gładzi Twoje plecy to masz szczęście: prawdopodobnie traktuje Cie bardzo dobrze i jest z Tobą całkowicie szczery. Marzy o założeniu silnej i szczęśliwej rodziny. Nawiasem mówiąc jest przykładem idealnego męża, dlatego nie powinnaś tego lekceważyć.

Może Cię zainteresować