×

Sposób siedzenia zdradza wiele sekretów na temat naszej osobowości. Sprawdź, co mówi o Tobie!

Na pewno zauważyłeś, że często przesiadujesz w tej samej pozycji. I nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że czujesz się wtedy w pełni komfortowo.

Ale czy zdajesz sobie sprawę, że sposób siedzenia skrywa wiele sekretów na temat Twojej osobowości. Jeśli chcesz poznać szczegóły, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

#1 Pozycja A

Jesteś bardzo silną i pewną siebie osobą, która prawie nigdy nie wątpi w słuszność swoich działań i decyzji. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą. Jednocześnie jesteś otwarty i niezawodny w kontaktach z krewnymi i kolegami. Ponadto zawsze starasz się ratować i wspierać innych w ciężkich chwilach.

#2 Pozycja B

Jesteś wrażliwą i sympatyczną osobą, która stara się nie być obojętna wobec uczuć innych. Lubisz przestrzegać zasad, a jednocześnie jesteś bardzo ostrożny w podejmowaniu ważnych decyzji. Zanim zdecydujesz się na konkretny krok, analizujesz całą sytuację i rozważasz wszystkie za i przeciw.

3. Pozycja C

Ta pozycja jest charakterystyczna dla kreatywnych i otwartych osób, które mają wiele zainteresowań, niekoniecznie z podobnej dziedziny. Lubisz poznawać ludzi i nawiązywać nowe kontakty. Czujesz się wtedy jak ryba w wodzie, nie masz problemu z wygłaszaniem komplementów, jeśli uważasz, że jest to właściwe.

4. Pozycja D

Na pierwszy rzut oka ludzie mogą postrzegać Cię jako osobę o zimnym sercu, ale to tylko pozory. Twoi bliscy, którzy dobrze Cię znają, wiedzą, że jesteś życzliwy, szczery i otwarty. Jednocześnie jesteś punktualny, skromny i wolisz trzymać się ściśle określonego planu.

5. Pozycja E

Jesteś zdecydowaną i zdeterminowaną osobą, która posiada cechy typowe dla przywódcy. Zawsze starasz się mieć wszystko pod kontrolą, dlatego ludzie mogą widzieć w Tobie urodzonego dowódcę. Choć jesteś otwarty na nowe znajomości, jednocześnie masz w sobie coś z zazdrośnika.

6. Pozycja F

Jesteś skromną i nieśmiałą osobą, dlatego często w relacjach z nowymi osobami, czujesz się zakłopotana. Na pewno nie lubisz błyszczeć w towarzystwie. Starasz się ukrywać swoje uczucia i emocje przed innymi, dlatego też możesz być często postrzegana jako zamknięta osoba.

7. Pozycja G

Masz bardzo silny charakter. Częściej na Twojej twarzy można zobaczyć zadumę, niż uśmiech. Lubisz rozmyślać i zastanawiać się nad sprawami, które wymagają głębszej analizy. Nie śpieszysz się również z pokazaniem swojego prawdziwego oblicza. Musisz mieć 100% pewność, zanim się w pełni otworzysz przed drugą osobą.

8. Pozycja H

Ta pozycja oznacza, że jesteś bardzo delikatną, wrażliwą i dobroduszną osobą. Nie ignorujesz problemów bliskich. Natychmiast reagujesz i starasz się pomóc za wszelką cenę. Jednocześnie jesteś nieśmiałą osobą, której zdarza się wątpić w słuszność podjętych decyzji.

9. Pozycja I

Jesteś urodzonym liderem, który jest odważny i pewny siebie. Co więcej, nie boisz się brać odpowiedzialności nie tylko za swoje, ale i decyzje innych. Dzielnie stawiasz czoła najgorszym problemom i zawsze znajdujesz najlepsze rozwiązania.

10. Pozycja J

Jesteś bardzo emocjonalną, impulsywną, otwartą i sympatyczną osobą. Prawdziwy z Ciebie wesołek i optymista. Jednocześnie jesteś inspiracją i źródłem pozytywnej energii dla swoich bliskich. Przyciągasz ludzi, dlatego praktycznie przez cały czas ktoś Ci towarzyszy.

Może Cię zainteresować

zamknij