×

Spłonęło gospodarstwo Adama z programu „Rolnik szuka żony”. Straty są potworne

32-letni Adam Broj mieszka na co dzień we wsi Chróścina pod Opolem, gdzie prowadzi gospodarkę. Mężczyzna jest znany wielu Polakom z czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Był jednym z 10 rolników, jednak ostatecznie miał okazję gościć jedynie w odcinku specjalnym. Do właściwej części programu dostało się pięciu innych rolników, którzy otrzymali największą liczbę listów od zainteresowanych kandydatek. Brojowi zabrakło szczęścia. O braku szczęścia, a właściwie prawdziwym pechu może mówić także tym razem, bowiem spłonęło gospodarstwo rolnika.

spłonęło gospodarstwo rolnika

TVP

Spłonęło gospodarstwo rolnika. Jak to się stało?

Portal Prostozopolskiego.pl opublikował na swojej stronie informacje, że w piątek rano w gospodarstwie Adama Broja wybuchł pożar. Ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko. W krótkim czasie zajął nie tylko stodołę, ale również budynki gospodarcze ze zwierzętami, a nawet dom mieszkalny.

Walka z żywiołem

Informacja o wybuchu pożaru dotarła do miejscowej straży pożarnej w piątek przed godziną 8.00 rano. Niedługo potem na miejscu zjawiło się 12 zastępów, które podjęły walkę z żywiołem. Niestety skutki są opłakane, ponieważ nie udało się uratować życia zwierząt gospodarczych. Jak podaje Prostozopolskiego.pl, w wyniku pożaru spaliło się około 20 krów.

Może Cię zainteresować

zamknij