×

Chciał pozbyć się z domu pająka. Rozniecił ogień, który po chwili zajął większą część domu

Spotkanie z pająkiem nie należy do najprzyjemniejszych, a doświadczył go chyba każdy z nas… Niestety, stworzenia te często są nieproszonymi gośćmi (jak nie nawet dzikimi lokatorami) w naszym domu. Nic dziwnego, że szukamy coraz to nowszych sposobów na to, by się ich pozbyć.

Nie tak łatwo się z nimi uporać…

Niektórzy używają do tego celu środków chemicznych, inni całkowicie naturalnych, a jeszcze inni po prostu miotły czy ścierki. Są też tacy, którzy mają nadzieję, że ich krzyk wypłoszy te (nie)sympatyczne stworzonka. Pan, o którym za chwile przeczytacie, przeszedł jednak samego siebie w szukaniu sposobu na pozbycie się pająka z domu.

Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe

Ostro przesadził

Sytuacja miała miejsce w Arizonie. Pewien mężczyzna, który bardzo nie lubił pająków, sądził, że większość z nich dostaje się do wnętrza jego domu spod spodu i to właśnie tam postanowił działać w pierwszej kolejności….

Wiecie czego użył to tego celu? Palnika gazowego. Naprawdę. Wszedł pod dom i zaczął „dmuchać ogniem”. Po prostu: Mistrz.

Jego działanie przypadkowo (kurczę trudno było się domyślić) wznieciło ogromny pożar. Strażakom, którzy przybyli na miejsce, udało się poradzić sobie z szalejącymi płomieniami w ciągu kilku minut.

W wyniku pożaru ucierpiała starsza kobieta. Na szczęście jej obrażania okazały się niewielkie. Dom nie nadaje się już do zamieszkania.

Może Cię zainteresować

zamknij