×

Pijanego kolegę przewieźli w bagażniku, po czym zostawili pod drzwiami domu. Doszło do tragedii

Z alkoholem, jak ze wszystkim, należy znać umiar. Skutki mogą się okazać fatalne i w tym przypadku mowa nie tylko o kacu. Warto też uważać na to, z kim się ten alkohol spożywa.

Reklama

Tragiczny finał

Spotkanie towarzyskie pięciu mężczyzn ze Stróżów koło Myślenic okazało się mieć tragiczny finał. Koledzy razem spożywali alkohol w nocy z 30 kwietnia na 1 maja, dla jednego z nich ten wieczór okazał się być ostatnim.

Vodka

Nieodpowiedzialni koledzy

Po zakończeniu imprezy koledzy włożyli 29-latka do bagażnika i odwieźli do domu. Zamiast odprowadzić mężczyznę pod drzwi, zostawili go przed budynkiem. W tym samym miejscu 29-latka leżącego na wznak znaleźli rodzice o 5 nad ranem. Mężczyzna jednak już nie żył.

Reklama

Współwinni śmierci

Na ciele mężczyzny nie było żadnych śladów. By ustalić przyczyny śmierci i odtworzyć wydarzenia, funkcjonariusze zabezpieczyli taśmy z monitoringu, które mają rzucić światło na całą sprawę. Zatrzymano także kolegów 29-latka.

trunk 006

Zarzuty

Trzech z zatrzymanych złożyło wyjaśnienia, a jeden wszystkiemu zaprzecza. Mężczyznom postawiono zarzuty „nieudzielenia pomocy człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia”. Grozi im za to do 3 lat pozbawienia wolności.

*zdjęcia mają charakter poglądowy

Reklama

Może Cię zainteresować