×

Przypadkiem odkryła ciążę. Telefonem zrobiła zdjęcie i zobaczyła główkę. „To był szok!”

Choć brzmi to niewiarygodnie, są na świecie kobiety, które nie zdają sobie sprawy z tego, że są w ciąży. Nie tylko nie miały widocznych objawów, ale nawet przez cały okres ciąży regularnie miesiączkowały. Wiemy, że brzmi to jak nieprawdopodobna historia, ale naprawdę takie rzeczy się dzieją. Coś takiego przeżyła 24-letnia Charlotte Dubard, która zupełnym przypadkiem odkryła ciążę!

Jak mogło dojść do tego, że przez tyle miesięcy o niczym nie wiedziała? Ciąża jest przecież widoczna…

Zaczęło się od tego, że bardzo bolał ją brzuch, ale była pewna, że to od jedzenia. Miała ostatnio większy apetyt, co także przełożyło się na zmianę jej wyglądu. Wprawdzie przytyła około 6 kilogramów, ale ostatnią rzeczą, która przyszła jej do głowy, była ciąża.

Kobieta pije alkohol a jest w ciąży

24-latka regularnie miesiączkowała, piła alkohol, paliła papierosy i pracowała po 14 godzin. Do tego zażywała tabletki antykoncepcyjne. Nie wiedziała, że jest w ciąży

Gdy ból brzucha po kilku tygodniach stał się na tyle uciążliwy, że nie mogła wytrzymać, jakiś głos podpowiedział jej, aby użyła swojego telefonu do zrobienia zdjęcia. Była w szoku, gdy zobaczyła później na ekranie, co kryje się w jej kroczu. Widziała główkę dziecka.

Pewnego wieczoru zacząłem odczuwać skurcze, ale były one mocniejsze niż te, które mam w czasie okresu. Wtedy się zaniepokoiłam i zapaliła się w mojej głowie czerwona lampka. Gdy następnego dnia nie mijały, zdałam sobie sprawę, że to niekoniecznie mogą być bóle związane z ciążą

Przypadkiem odkryła ciążę i urodziła w domu

Gdy przypadkiem odkryła ciążę, po chwili zaczęła rodzić. Wpadła w panikę, ale wiedziała, że musi dać sobie radę sama zanim przyjedzie karetka

Zaczął się poród. Wszystko działo się tak szybko, że Charlotte działała instynktownie.

Znalazłam nożyczki i przecięłam pępowinę. Dopiero później zadzwoniłam do swojego chłopaka, żeby szybko wracał do domu. Miguel gdy tylko przekroczył próg domu, był przerażony tym, że znalazłam na ulicy dziecko. Dopiero po chwili doszło do niego to, co mówię. Zaczęłam wrzeszczeć i powiedziałam „To jest nasze dziecko”. Był w szoku. Żadne z nas nie mogło uwierzyć, że to nasze – nawet ja!

Chłopiec urodził się w domu

Para z synkiem trafiła do szpitala. Elias został poddany intensywnej opiece. Lekarze musieli sprawdzić, czy jest zdrowy

Charlotte była w szoku po przypadkowym odkryciu ciąży. W licznych wywiadach, których później udzieliła, przyznała, zajęło jej trochę czasu, aby naprawdę zrozumieć, co się stało w ich życiu.

Dopiero kiedy dotarliśmy do szpitala, naprawdę zarejestrowałam, co się stało. Byłam tak przerażona porodem i tym moim zaskakującym „odkryciem”, że dopiero po kilku dniach wszystko do mnie dotarło. Byłam w ciąży nie zdawałam sobie z tego sprawy!

W całej tej niesamowitej historii zaskakuje jeszcze to, że Charlotte przez cały czas brała tabletki antykoncepcyjne – z wyjątkiem kilku razy, w czasie których prawdopodobnie poczęto Eliasa.

Cała rodzina nazywa go cudownym dzieckiem, ponieważ jest okazem zdrowia. Nie zapominajmy, że ja nie wiedząc, że spodziewam się dziecka, paliła, piłam i pracowałam jako kelenerka po 14 godzin. To cud, że nasz syn żyje!

Przypadkiem odkryła ciążę

Niebywała historia. Szokujące, że 24-latka nie wiedziała o dziecku i że przypadkiem odkryła ciążę…

Może Cię zainteresować

zamknij