×

Polacy chcą żenić się z kobietami z innych krajów. Do tych 3 narodowości mają słabość

Małżeństwa pomiędzy osobami o różnych narodowościach są coraz bardziej popularne. Z roku na rok małżeństw binacjonalnych jest coraz więcej. Tylko w roku 2016 takich związków było już o 40% więcej niż rok wcześniej. Zarówno Polki, jak i Polacy szukają miłości poza granicami naszego kraju lub wśród osób przyjezdnych. Jesteście ciekawi, w jakich narodowościach gustujemy najbardziej? ?

Polacy zakochują się w…Z raportu Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że mężczyźni z Polski zakochują się przede wszystkim w kobietach ze Wschodu.

Ukrainkach

Dokładnie tak. Okazuje się, że pierwsze miejsce w tym zestawieniu zajmują nasze wschodnie sąsiadki. Piękne i o dobrym sercu.

Rosjankach

Drugie miejsce w statystykach GUS-u zajmują słynące z urody i przywiązania do rodziny Rosjanki.

Białorusinkach

Panie z Białorusi zajmują 3. miejsce. Bardzo chętnie przeprowadzają się do naszej ojczyzny i mają spore powodzenie wśród Polaków.

Polki zakochują się w…

Z danych GUS-u wynika, że polskie kobiety szukają miłości w zupełnie innych rejonach świata, czyli na zachodzie.

Brytyjczykach

To własnie w mężczyznach z Wielkiej Brytanii najchętniej zakochują się Polki. W sumie nie ma się co dziwić, jeśli ludzie z naszego kraju tak licznie wyjechali na Wyspy.

Niemcach

Polki często zakochują się także w naszych zachodnich sąsiadach. Ma to jednak miejsce niemal 2 razy rzadziej niż w przypadku Brytyjczyków.

Włochach

Wiele z Polek nie potrafi oprzeć się urodzie i ognistemu temperamentowi Włochów… Czy trzeba cokolwiek więcej dodawać?

Spodziewaliście się, że właśnie tak to wygląda?

Polecane

Może Cię zainteresować