×

Czekał zdenerwowany przy ołtarzu na Pannę Młodą. Wtedy usłyszał z głośników znajomy głos

Każdy, kto chociaż raz był na weselu wie, że w tak szczególnym dniu nietrudno o łzy. Piękny wystrój sali, delikatna muzyka i dwoje ludzi, którzy przysięgają sobie miłość aż do grobowej deski potrafi wzruszyć niejednego twardziela. Przekonał się o tym Jason Thurman Jr., który nie spodziewał się aż takiej niespodzianki na własnym ślubie. Polało się morze łez.

Czekanie na ołtarzu na swoją ukochaną jest jednym z tych niepokojących uczuć jakie w dniu ślubu odczuwa każdy narzeczony. Tak też czuł się Jason Thurman Jr., czyli pan młody. Kołysał się niepewnie, wzrok skupił na podłodze. Ewidentnie był zdenerwowany. Wszystko się zmieniło, gdy usłyszał kilka tajemniczych dźwięków.

Nie mógł ukryć łez

Panującą w pomieszczeniu ciszę przerwał dźwięk fortepianu. Potem wszyscy zebrani mogli usłyszeć anielski głos dochodzący z głośników do kościoła. Pan młody nie mógł uwierzyć w to co słyszał i widział.

Niesamowita niespodzianka

W tle zaczęła rozbrzmiewać ballada Elvisa Presleya, zatytułowana Can’t Help Falling In Love. Goście natychmiast odwrócili głowy w miejsce, z którego dochodziła melodia. Nikt nie mógł ukryć zaskoczenia. Nie byli przygotowani na to, że osobą, która trzymała mikrofon, była… panna młoda!

Wyraz miłości

To właśnie Allison Dyer Thurman śpiewała ten piękny utwór, gdy w towarzystwie ojca zbliżała się do ołtarza. Kamerzyście udało się uchwycić moment, w którym pan młody zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje. Jason miał trudności z utrzymaniem swoich emocji na wodzy. Gdy tylko usłyszał Alison, z jego oczu popłynęły łzy. Był autentycznie wzruszony.

Film z tego cudownego wydarzenia został opublikowany w serwisie YouTube. Koniecznie sprawdźcie ten wzruszający filmik! Tylko nie zapomnijcie przygotować chusteczek!

Może Cię zainteresować

zamknij