×

Ed Sheeran wziął ślub ze swoją największą miłością. Pochwalił się dopiero obrączką na palcu

Ed Sheeran to obecnie jedna z największych gwiazd światowej sceny muzycznej. Utwory artysty wciąż znajdują się na szczytach największych list przebojów, a bilety na jego koncerty sprzedają się w ciągu zaledwie kilku godzin. Doskonałym przykładem jest ostatni koncert muzyka w Warszawie zapotrzebowanie było tak duże, że niektóre osoby postanowiły nabyć bilety z niesprawdzonych źródeł. Niestety wiele z nich musiało obejść się smakiem, bo nie weszło na stadion. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Ed Sheeran wziął ślub?!

Artysta, mimo ogromnej popularności, wciąż bardzo ceni, szanuje, a przede wszystkim chroni swoją prywatność, o czym bardzo często mówi w wywiadach. Jednym z wyjątków była sytuacja, gdzie Sheeran podzielił się z fanami informacją o zaręczynach z koleżanką z klasy. Mało kto jednak wie, że muzyk… ma już żonę!

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Za to go kochamy

Kiedy Ed został zapytany w wywiadzie z dziennikarzem Acces, kiedy ślub, podniósł rękę i pokazał obrączkę! Nie chciał jednak mówić na ten temat za wiele. Przyjął gratulację od redaktora, a następnie krótko i skromnie podsumował.

Nie lubię za bardzo robić wszystkiego publicznie

Ta odpowiedź idealnie podsumowuje to, jaką osobą jest Ed Sheeran – skromny facet, któremu blaski fleszy nie są do niczego potrzebne. Za to go kochamy!

Fragment wywiadu, podczas którego okazało się, że Ed Sheeran wziął już ślub, możesz obejrzeć poniżej:

Może Cię zainteresować

zamknij