×

Macocha 25-latki próbowała zniszczyć jej ślub. Zemsta biologicznej mamy była przesłodka

Życie bywa nieprzewidywalne. Przez długi czas możemy planować swoją przyszłość, a ono i tak potrafi zrobić swoje. Niestety w wielu przypadkach napotykamy trudności i przeciwności losu, które w bardzo krótkim czasie potrafią zmienić jego scenariusz nie do poznania. Tym samym niszczą nasze długoletnie plany i marzenia. Tak dzieje się chociażby w przypadku rozwodów. To trudny okres pełen dramatów i nieprzespanych nocy. Sytuacja jest o wiele cięższa, gdy w związku pojawiły się już dzieci. To na nich rozwód rodziców często odbija się najbardziej.

Spotkanie rozwiedzionych rodziców na ślubie dziecka

Byli małżonkowie bardzo często spotykają się dopiero na ślubie swoich dzieci. Nie ma się więc co dziwić, że tego typu spotkanie może mieć różny przebieg. Poniższa historia jest najlepszym dowodem na to, że mimo przeciwności losu, miłość matki do dziecka jest największym i najpiękniejszym uczuciem na świecie.

Pinterest

Pinterest

Dzień ślubu Asi zbliżał się wielkimi krokami

Kobieta myślała, że nic nie może zniszczyć jej szczęścia, a już na pewno nie rozwód rodziców, do którego doszło jakiś czas wcześniej. Tuż po rozstaniu, tata dziewczyny znalazł sobie znacznie młodszą partnerkę, która była niewiele starsza od córki – miała zaledwie 25 lat. Kiedy przyszedł czas na ślub córki, uznał że to doskonały moment, na zapoznanie dziewczyny z resztą rodziny.

Te same sukienki

Mama Asi na długo przed weselem znalazła sukienkę, która wydawała się być idealna na tę okazję. Chciała być najlepiej ubraną matką Panny Młodej na świecie. Niestety tydzień przed ślubem okazało się, że nowa żona ojca Asi kupiła dokładnie taką samą sukienkę.

Prośba panny młodej

Asia próbowała znaleźć rozwiązanie, które zapobiegłoby niepotrzebnemu starciu pomiędzy kobietami. Poprosiła swoją macochę, aby w dniu jej wesela założyła inną sukienkę. Niestety nowa partnerka ojca odmówiła. Powiedziała:

Absolutnie nie! W tej sukience wyglądam jak milion dolarów! Niech Twoja matka zmieni swoją

Załamana dziewczyna o niezręcznej sytuacji opowiedziała swojej mamie. Kobieta zachowała się bardzo dojrzale. Powiedziała córce:

Nieważne kochanie. Założę inną sukienkę. To Twój dzień. Nie przejmuj się tą sprawą

Pinterest

Pinterest

Nowa sukienka

Kilka dni później, matka i córka wybrały się na wspólne zakupy, by znaleźć nową sukienkę. W pewnej chwili Asia zadała mamie pytanie:

Czy na pewno nie chcesz założyć pierwszej sukienki? Tak naprawdę nie będziesz miała w najbliższym czasie żadnej okazji, aby ją ubrać

Matka przyszłej Panny Młodej uśmiechnęła się i odpowiedziała:

Oczywiście że tak kochanie! Założę ją na próbną kolację, dzień przed Twoim ślubem!

Kiedy Asia to usłyszała, nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Wyobrażacie sobie reakcję macochy, kiedy zobaczyła byłą żonę swojego faceta w tej sukience? Ten widok musiał być bezcenny!

Może Cię zainteresować