×

Sławny aktor ma koronawirusa. Kolejna premiera przesunięta

Sławny aktor ma koronawirusa – poinformowała agencja Reuters. Najbardziej uwielbiany wampir w historii kinematografii choruje na Covid-19.

Spektakularna kariera

O pozytywnym teście na obecność koryonawirusa, któremu poddał się Robert Pattinson, poinformowała agencja Reuters. Z tego powodu studio filmowe Warner Bros. wstrzymało produkcję najnowszego Batmana. Pattinson miał wcielić się w tytułową rolę.

Brytyjski aktor zasłynął rolą Cedricka w ekranizacji powieści J.K Rowling Harry Potter i Czara ognia.

sławny aktor ma koronawirusa
Instagram

Jednak jego kariera na dobre rozkręciła się 3 lata później, gdy wcielił się w szlachetnego wampira Edwarda Cullena w sadze Zmierzch. Nastolatki dosłownie oszalały na jego punkcie, dzięki czemu stał się najbardziej uwielbianym wampirem w historii kinematografii.

sławny aktor ma koronawirusa
Instagram

Teraz Pattinson ma 34 lata i uważnie dobiera role. Ostatnio zagrał w ambitnej produkcji Christophera Nolana Tenet, której premiera była kilkakrotnie przesuwana z powodu pandemii koronawirusa i ostatecznie odbyła się dopiero pod koniec sierpnia.

 

Sławny aktor ma koronawirusa

Pattinson wszedł na plan najnowszego filmu o Batmanie, w którym gra główną rolę po tym, gdy zrezygnował z niej Ben Affleck. Zdjęcia zostały zawieszone w marcu tego roku i wznowione dopiero z początkiem września w Leavesden na północ od Londynu.

Pattinson jednak nie zabawił na planie zbyt długo. Jak oficjalnie poinformowało studio filmowe Warner Bros., produkcja została wstrzymana, bo u „jednego z członków produkcji” wykryto koronawirusa, ale nie podano nazwiska.  Informację, że chodzi o Pattinsona, podała agencja Reuters, powołując się na informacje uzyskane przez Vanity Fair i Hollywood Reporter. 

The Batman miał trafić do dystrybucji w czerwcu przyszłego roku, ale już wiadomo, że tego terminu nie da się dotrzymać. Teraz wszyscy trzymają kciuki, by ekipie udało się wyrobić chociaż na październik 2021 roku.

 

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, tvn24.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij