×

Skandal w popularnym kurorcie. 14-latek został zgwałcony w publicznej toalecie

Skandal w popularnym kurorcie: 14-letni chłopiec zgwałcony przez 51-latka. Do bestialskiej napaści doszło… w publicznej toalecie. Policja zatrzymała już podejrzanego.

Skandal w popularnym kurorcie

Bournemouth to brytyjskie miasto w nadmorskim kurorcie Dorset. W sobotę 7 maja o godz. 8.30, w miejscowości doszło do odrażającego przestępstwa. W odległości zaledwie kilku metrów od molo, 14-letni uczeń został zgwałcony w publicznej toalecie.

Tuż po ataku zgłoszenie otrzymała lokalna policja. Dzięki temu szybko udało się zatrzymać napastnika. Jak się okazało, jest nim 51-letni mężczyzna. Domniemany pedofil usłyszał już zarzuty. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć ofiarę w tej sprawie, a jej rodzina jest na bieżąco informowana

– przekazał nadinspektor Ross Graham z policji w Bournemouth.

15-latlka zgwałcona w morzu

W lipcu 2021 roku w Bournemouth doszło do innego wstrząsającego przestępstwa. 15-latkę zaciągnięto do morza i zgwałcono na oczach tysięcy wypoczywających w kurorcie ludzi. Gwałcicielem był nastoletni chłopiec.

Bournemouth cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród Brytyjczyków. Teraz lokalna policja zapewnia, że zwiększy liczbę patroli w okolicy mola.

Kontynuujemy współpracę z Radą BCP (Border Control Past, pol. Straż Graniczna) i innymi agencjami partnerskimi, aby zapewnić, że jesteśmy bardziej widoczni na nabrzeżu i te wysiłki będą kontynuowane przez resztę wiosny i lata

– zapowiedział nadinspektor Darren Harris, cytowany przez „Fakt”.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij