×

Simon Cowell bardzo schudł! Brytyjska gwiazda „Mam Talent” jest nie do poznania

Simon Cowell bardzo schudł, co widać na poniższych zdjęciach. Brytyjski show-biznesmen postanowił zdradzić sekret swojej diety. Jego metamorfoza jest spektakularna, w dodatku pośrednio spowodowana… pandemią.

Angielski łowca talentów

Simon Cowell to jeden z najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu. Zasiadał w jury m.in. „Britain’s Got Talent” czy „X Factor”. Jest także producentem telewizyjnym. Najbardziej znany jest ze swojego ciętego języka i nieoczywistego poczucia humoru. Chociaż na karku ma już 60 lat, to jednak na tyle nie wygląda. Wszystko dzięki wegańskiej diecie, którą przyjął po upadku ze schodów w 2017 roku.

Rok temu brytyjski producent powiedział, że nowy sposób życia bardzo mu odpowiada:

Lepsza pamięć, jasność umysłu, lepszy sen, lepsze samopoczucie. Mam na myśli to, że to naprawdę działa. Nagle stajesz się bardzo świadomy, co dostarczasz swojemu ciału.

Okazuje się, że pandemia również wpłynęła na dbanie przez niego o zdrowie!

Simon Cowell bardzo schudł podczas pandemii

Simon ma 6-letniego syna Erica z partnerką Lauren Silverman, którym opiekują się na zmianę. Ostatnio producent pochwalił się, że stracił aż 60 funtów (ok. 30 kilogramów), ponieważ ćwiczy więcej niż kiedykolwiek z powodu kwarantanny.

Jak stwierdził w rozmowie z Terri Seymour:

Myślę, że schudłem, odkąd zacząłem tę dietę rok temu koło 60 funtów. Trochę zacząłem gotować. Ćwiczę. Zabawne, w tym czasie również więcej, trzymam się diety. Jedyną trudną rzeczą jest to, że Eric zamawia pizzę… Tęsknię za tą pyszną rzeczą.

Udzielił także ważnej porady dotyczącej życia w czasie pandemii:

Co najważniejsze, zajmij umysł. Musisz trzymać się rutyny. Na szczęście dzięki takim rzeczom, jak Zoom, pozostajesz w kontakcie ze światem, motywujesz się, wpadasz na różne pomysły, na które nigdy nie miałeś czasu.

Według The Sun, Simon Cowell został poinstruowany, aby „drastycznie zmienić styl życia”. Po upadku ze schodów w październiku 2017 r. przewieziono go do szpitala. Tam właśnie lekarze powiedzieli mu, że musi przestać żyć na bułkach z kiełbasą, hamburgerach i swoich ulubionych tartach z dżemem przygotowanych przez jego osobistych szefów kuchni.

Ostrzeżono również prezentera przed tym, że żyje „jak wampir” – nie śpiąc przez całą noc. Lekarze dobitnie przekonali Brytyjczyka, jak jego styl życia negatywnie odbija się na jego zdrowiu. Od tego czasu Cowell drastycznie zmienił swoje podejście i zaczął sypiać normalnie oraz zdrowo się odżywiać.

Wśród polskich celebrytów także znajdziemy radykalne sposoby utraty wagi i zmiany stylu życia. Ostatnio Blanka Lipińska pochwaliła się, że jej dieta jest bardzo ekstremalna.

A czy Wy także staracie się dbać o swój stan zdrowia w trakcie pandemii?

Źródła: www.mirror.co.uk, myfitness.gazeta.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Imgur, Instagram, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować