×

Dieta Blanki Lipińskiej jest bardzo ekstremalna. Czy warto ją stosować?

Dieta Blanki Lipińskiej zapewne jest bardzo efektowna. Widać to po roznegliżowanych zdjęciach, które pisarka umieszcza w mediach społecznościowych. Ostatnio zdradziła własny przepis na szczupłą sylwetkę.

Autorka erotycznych bestsellerów

Jeszcze niedawno nikt jej nie znał. Dzisiaj jest autorką najpopularniejszych książek erotycznych w Polsce, a także influencerką i celebrytką. Ma na koncie trzy powieści erotyczne: „365 dni” (2018), „Ten dzień” (2018) i „Kolejne 365 dni” (2019). Ten rok zdecydowanie należy do Blanki Lipińskiej (35 l.). Ekranizacja bestselleru „365 dni” okazała się prawdziwym hitem, a do tego gwiazda znalazła szczęście w miłości u boku Barona (36 l.).

Pisarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Można tam zobaczyć nie tylko zdjęcia z wystawnych przyjęć, ale także takie, na których widać poszczególne części ciała. Nic dziwnego, w końcu figura Blanki Lipińskiej jest zachwycająca i ona sama doskonale o tym wie.

Dieta Blanki Lipińskiej

Fani nie mogą wyjść z podziwu, jaką metamorfozę Blanka Lipińska przeszła w ciągu ostatnich lat. Po zamieszczanych w sieci zdjęciach doskonale widać, że celebrytka ma nie tylko szczupłe, ale też wysportowane ciało.

W jednym z postów napisała:

Pytacie mnie o dietę. Jak to możliwe, że schudłam ponad 30 kg. Cóż….
Sekret jest prosty – przestańcie żreć ! (Powiedziała Lipińska soląc frytkę)
Sprawdźcie jak duży macie dzienny wydatek kaloryczny, a później zwyczajnie dostarczajcie ich mniej niż spalacie. To się nazywa redukcja ;) Proponuje jednak udać się do dietetyka-ja jestem na diecie od dziesięciu lat i uczyłam się wszystkiego sama (metodą prób i błędów). Będzie szybciej i zdrowiej, jak skorzystacie z rad specjalisty.
Tylko nie spodziewajcie się cudów po 3 tyg. Dieta to styl życia, utyć jest łatwo (mnie załatwiły hormony) schudnąć tez nie jest trudno (zjechałam 30 kg w 4 miesiące) utrzymać wagę – to dopiero wyzwanie
…i to wyzwanie trwa już prawie 10 lat !

Zapytana przez fankę o to, jaką dietę stosuje, odpowiedziała krótko:

Dieta to styl życia, a nie cud, który trwa dwa miesiące i wystarcza do końca twoich dni.

Okazuje się, że Lipińska swój wygląd zawdzięcza treningom, chirurgowi plastycznemu i – jak niedawno przyznała – „bardzo skrajnej diecie”. Na swoim InstaStories napisała:

Kochani, Moja dieta jest bardzo skrajna. Ja bardzo dobrze znam swój organizm. Przede wszystkim jem kiedy jestem głodna. Ale nigdy się nie najadam. U mnie nie ma czegoś takiego jak obiad, ja śniadanie jem około 14-15 (bo wcześniej nie jestem głodna). Mam super metabolizm, nie muszę jeść co 3h.

Niewątpliwie pisarka zachwyca swoich obserwatorów zdjęciami ukazującymi jej figurę. Jednak sama nie chce być uważana za autorytet w kwestii zdrowego stylu życia. Jak odpowiedziała jednej z fanek:

Polecam wizytę u specjalisty, ja żadnego nie polecę, bo wszystkiego nauczyłam się sama.

Co uważacie o ekstremalnej diecie Blanki Lipińskiej?

Źródła: wizaz.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować