×

Były pierwszymi na świecie siedmioraczkami. Cudowna gromadka w tym roku kończy 20 lat

Rodzicom czas mija znacznie szybciej niż innym śmiertelnikom. Jednego dnia karmisz swoje dziecko piersią, a drugiego posyłasz je do przedszkola… Ba! Zanim na dobre się zorientujesz, już idzie na studia i szuka pracy.

W przypadku Kenny’ego oraz Bobbie McCaughey dorastanie ich dzieci również minęło niesamowicie szybko, a do tego siedem razy bardziej intensywnie! Dopiero co świat został przez nich zaszokowany narodzinami siedmioraczków, a one kończą właśnie 20 lat!

Na początku nie było łatwo…

Narodziny siedmioraczków to nie lada wyzwanie. Gdy na jaw wyszło, ilu dzieci spodziewa się para, lekarze doradzali im usuniecie kilkorga z nich. Mimo, że małżeństwo obawiało się tego, co się stanie, wszystko zostawiło w rękach Boga.

Byli pewni, że to od Niego otrzymali tak wspaniały dar i zrobią co w ich mocy, aby dzieci urodziły się wszystkie oraz zdrowe.

W 1997 roku maluchy zapisały się w historii medycyny, jako pierwsze zdrowo urodzone siedmioraczki.

Ich kochane dzieci właśnie wkraczają w swoje dorosłe życie. Są pełne pomysłów, zapału i niesamowicie szczęśliwe, że ich rodzice nie zgodzili się na częściową aborcję.

Odważna para nie została pozostawiona sama sobie, znaleźli się dobrzy ludzie, którzy pomogli w budowie domu, kupnie samochodu oraz potrzebnych przedmiotów codziennego użytku.

Dla rodziców musiało być to naprawdę ciężkie zadanie – siedem razy więcej pieluch, siedem razy więcej karmień, siedem razy więcej płaczu, ale i siedem razy więcej szczęścia!

W dorosłym życiu życzymy samych sukcesów!

Może Cię zainteresować

zamknij