Kategorie GwiazdyNewsyPolskaShowbiznes

Najnowsze zdjęcia Oliwii Bieniuk są powalające. Jest coraz bardziej podobna do mamy

Najnowsza sesja zdjęciowa Oliwii Bieniuk zachwyciła wszystkich. Nastolatka pochwaliła się nią w mediach społecznościowych. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej staje się coraz bardziej podobna do swojej znanej mamy. Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Oliwia jest ogromny wsparciem dla Jarosława Bieniuka

Oliwia Bieniuk to najstarsze z trójki dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Niestety lubiana aktorka zmarła w październiku 2014 roku, po długoletniej walce z nowotworem. Jej partner stanął przed trudnym zadaniem samotnego wychowania Oliwii, Janka i Szymona. W wywiadach niejednokrotnie podkreślał, że najstarsza córka jest dla niego ogromny wsparciem.

oliwia bieniuk
Instagram

Nowa sesja zdjęciowa Oliwii Bieniuk

Nastolatka często publikuje na swoim Instagramie. Ostatnio pochwaliła się tam najnowszymi zdjęciami. Uwagę zwraca charakterystyczny układ oczu i kształt ust. Nie sposób nie zauważyć, że Oliwia jest niezwykle podobna do Anny Przybylskiej.

oliwia bieniuk
Instagram

Internauci byli zachwyceni zdjęciami, a w komentarzach posypały się komplementy:

Najpiękniejsza dziewczyna na świecie

Wow cóż za piękność, pozdrawiam

Piekny uśmiech 😍!

oliwia bieniuk
Instagram

Sesja zdjęciowa Oliwii Bieniuk przyciągnie reklamodawców?

Córka Anny Przybylskiej ma już 16 lat i wygląda na to, że powoli zaczyna karierę. Nie sposób zaprzeczyć, że jest równie piękna co jej mama. Ostatnio jeden z menadżerów gwiazd przyznał nawet, że gdyby chciała, już w tym momencie Oliwia Bieniuk mogłaby zarabiać ogromne pieniądze i rzucić szkołę. Reklamodawcy bardzo chętnie zatrudniliby ją do swoich kampanii. Jednak my jesteśmy przekonani, że 16-latce zależy na wykształceniu i nie zrezygnuje ze szkoły w imię ulotnej sławy.

oliwia bieniuk
Instagram

Widzicie podobieństwo Oliwii do jej mamy?