×

Udawali rodziców pudełka. Wzruszający jest powód ich działania, choć ludzie i tak nie zrozumieli idei

Marzenie o dziecku towarzyszy wielu parom. Nie wszystkim jednak udaje się powiększenie rodziny bez napotkania po drodze przeszkód. Kiedy Samantha i jej mąż dowiedzieli się o problemach z płodnością, zdecydowali się sięgnąć po środki, które umożliwią im spełnienie marzenia.

Bez względu na wynik, chcieli jednak mieć radosne wspomnienia. Stąd też pomysł bardzo nietypowej sesji zdjęciowej.

Z pozoru może wydawać się dziwne, że para zdecydowała się na pozowanie z kartonowym pudełkiem, jak gdyby było to ich dziecko. Zanim zaczniecie oceniać, przeczytajcie dalszą część historii.

„To kartonowe pudełko zawierało naszą przyszłość. Nasze sny, naszą krew, pot i łzy. Wewnątrz dosłownie znajdowała się cząstka nas, która zmieniła wszystko, w co wierzyliśmy do tej pory.” – pisze Samantha

Otóż w kartonie znajdował się metalowy pojemnik z zamrożonymi zarodkami pary. Od niego zależała przyszłość tej rodziny.

Dla młodego małżeństwa był to także pierwszy raz, kiedy oficjalnie spotkało się z „dziećmi”. Wiedząc, jak wiele zależy od zawartości kartonu, pokochali ją natychmiast.

W trakcie sesji para rozmawiała o przyszłości w tęczowych barwach. Wyobrażali sobie, jak wiele wkrótce może się zmienić.

Wycieczki do lodziarni, rodzinne wakacje w Disneylandzie, świąteczne poranki, bieganie po placu zabaw i spacery w parku. Tylko o tym marzyli.

Karton był ostatnią nadzieją pary, a raczej jego zawartość. Jak sami mówią, mieli okazję spędzić przynajmniej jeden dzień jako mama i tata.

Pozornie drobne rzeczy sprawiły dwójce mnóstwo radości. Jeden dzień sprawił, że niepłodność stała się odległym wspomnieniem, a nie dewastującą rzeczywistością.

Przygody pudełka zaczęły się po drodze do kliniki niepłodności. Między innymi dlatego ten dzień był tak ważny.

Tak wiele zależało od niewielkiego kartonu. Wszystkie marzenia pary mogły się spełnić lub roztrzaskać na miliony kawałeczków. Wyniku nikt nie był w stanie przewidzieć.

Sesja z pudełkiem odbyła się 8 sierpnia 2017 roku. Dzięki jego zawartości, dziś para jest młodymi rodzicami!

Dokładniej mówiąc rodzicami trojaczków, więc można powiedzieć, że marzenie spełniło się potrójnie!

”Nie mogliśmy zaplanować lepszego życia! Nie mogliśmy sobie wyobrazić, że będziemy jeszcze bardziej zakochani niż do tej pory.”

Na szczęście para doczekała się szczęśliwego zakończenia i wygląda na to, że maluchy postanowiły doświadczyć przygód, które przeżyły będąc jeszcze w pudełku.

Może Cię zainteresować

zamknij