×

Mateusz Pawłowski o pasażerach PKP. Mocne słowa aktora znanego z „Rodzinki.pl”

Mateusz Pawłowski o pasażerach PKP nie ma dobrego zdania – przynajmniej nie o tych, z którymi w ostatnim czasie podróżował. Aktor znany z serialu „Rodzinka.pl” podzielił się z fanami wrażeniami z podróży pociągiem. Ta za sprawą współpasażerów nie należała do najprzyjemniejszych. W jaki sposób uprzykrzyli mu przejazd komunikacją publiczną?

Kim jest Mateusz Pawłowski?

Mateusz Pawłowski przyszedł na świat 3 czerwca 2004 roku. Niedawno skończył zatem 18 lat, co hucznie świętował w gronie kilkudziesięciu osób. Na imprezie urodzinowej pojawili się m.in. Adam Zdrójkowski oraz Emilia Dankwa.

Pawłowski jest aktorem, który swego czasu był jednym z najbardziej rozpoznawalnych, dziecięcych aktorów w kraju. Ogólnopolską popularność zdobył dzięki roli Kacpra Boskiego w serialu komediowym „Rodzinka.pl”, gdzie zagrał u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka.

Po zakończeniu emisji serialu TVP nastolatek wycofał się jednak z show biznesu. Ostatnimi czasy młody aktor coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych, gdzie chętnie relacjonuje swoje codzienne życie, dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Okazjonalnie odpowiada także na pytania fanów. To właśnie z jednej z odpowiedzi dowiadujemy się, że nie wyklucza powrotu do aktorstwa. Chcielibyście zobaczyć go znów na ekranach swoich telewizorów?

Mateusz Pawłowski o pasażerach PKP

W sobotę Mateusz Pawłowski podzielił się z fanami zdjęciem z podróży pociągiem. Z wymiany zdań z internautami dowiadujemy się, że młody aktor jechał do Zakopanego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Pawłowski (@mateopawlowski)

Następnego dnia 18-latek opublikował w relacji na Instagramie kolejne zdjęcie z pociągu, przy czym podzielił się wrażeniami z podróży PKP Intercity. Jak się okazuje, ta nie należała do najprzyjemniejszych, a to za sprawą podróżujących z nim pasażerów. Ci najwidoczniej poczuli się zbyt swobodnie. W konsekwencji bohater „Rodzinki.pl” miał wątpliwą przyjemność podziwiania stóp podróżujących z nim osób. Korzystając z okazji Pawłowski zaapelował do pasażerów pociągów, by powstrzymywali się przed zdejmowaniem obuwia w komunikacji publicznej.

Drodzy podróżnicy PKP Intercity. Niezależnie od tego, jaką klasą jedziecie do swojego celu. NIKT NIE CHCE PATRZEĆ NA WASZE STOPY, OD TEGO SĄ BUTY. Nie pozdrawiam

– napisał zirytowany całą sytuacją Mateusz Pawłowski.

Mateusz Pawłowski o pasażerach PKP
Instagram

Dziwicie mu się?

Źródła: www.pudelek.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij