×

Pan Młody przerywa ślub i prosi Pannę Młodą, aby się odwróciła. Ta nagle zaczyna płakać

Kiedy Ollie postanowił oświadczyć się Liz, wiedział, że praca z dziećmi jest dla niej bardzo ważna. Kobieta spełnia się zawodowo jako nauczycielka tańca i aktorstwa, pracując ze zdolną młodzieżą.

To zajęcie nie jest dla Liz jedynie źródłem dochodów. To przede wszystkim powołanie i pasja, aby rozbudzić w dzieciach artystyczne zdolności. Nic więc dziwnego, że nauczycielka poświęca się swojej pracy w 100% i wszyscy jej uczniowie są dla niej bardzo ważni.

Ollie z całego serca pragnął, aby dzień ślubu z Liz był wyjątkowy, dlatego też postanowił przygotować dla ukochanej niezwykłą niespodziankę. O pomoc w realizacji całego przedsięwzięcia, poprosił uczniów przyszłej żony i ich rodziców.

Dumni uczniowie chętnie wzięli udział w projekcie Pana Młodego i przez kilka tygodni przygotowywali specjalny występ dla swojej nauczycielki. Oczywiście Liz o niczym nie wiedziała.

Kiedy zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak, Ollie poprosił Liz, aby spojrzała w stronę chóru, gdzie zgromadziła się cała jej klasa, aby zaśpiewać ulubioną piosenkę nowożeńców „A Thousand Years” autorstwa Christiny Perri.

Reakcja Panny Młodej porusza do łez i trudno opisać ją słowami. To po prostu trzeba zobaczyć!

Może Cię zainteresować

zamknij