×

W życiu nie zgadniesz, co pozycja, w której śpisz, mówi na temat Twojej osobowości

Embrionalna, na plecach, na brzuchu czy ze złączonymi nogami? To, w jakiej pozycji sypiasz najczęściej, może bardzo dużo powiedzieć o Twojej osobowości.

Jeżeli nie wierzysz, to sprawdź sam i koniecznie daj nam znać. Jesteśmy bardzo ciekawi czy i u Ciebie większość się zgadza.

1.

Jeżeli śpisz na boku ze złączonymi kolanami, oznacza to, że jesteś osobą o spokojnym usposobieniu, na której zawsze można polegać. Nie boisz się tego, co przyniesie przyszłość i masz duży dystans do siebie, dzięki czemu nie obrażasz się łatwo. Umiesz cieszyć się życiem i uśmiechnąć się nawet w najbardziej deszczowy i przygnębiający poranek. Bez większych problemów dostosowujesz się do zmian w Twoim życiu.

2.

Jeśli śpisz głównie w pozycji embrionalnej, oznacza to, że jesteś osobą, którą potrzebuje czuć się bezpiecznie. Chcesz, żeby ktoś Cię wspierał, rozumiał i chronił. Zwijanie się w taki sposób, można odczytać jako próbę odcięcia się od problemów, które napotykasz w codziennym życiu. Jednak oznacza to także, że jesteś osobą utalentowaną i kreatywną. Masz w sobie sporo potencjału do bycia artystą – malarzem, pisarzem lub tancerzem.

3.

Jeżeli śpisz na brzuchu z rozłożonymi rękami oraz nogami, to masz duże predyspozycje do bycia liderem. Lubisz podejmować inicjatywę, ale oznacza to także, że jesteś impulsywny. Jesteś bardzo zorganizowany i lubisz wszystko planować z dużym wyprzedzeniem. Nienawidzisz niespodzianek. Jesteś wytrwały, odpowiedzialny i konsekwentny, dzięki czemu łatwiej osiągasz sukcesy.

4.

Jeśli lubisz spać na plecach z rozłożonymi kończynami, to prawdopodobnie jesteś człowiekiem o bardzo pozytywnym uosobieniu, który przyzwyczajony jest do bycia w centrum uwagi. Kochasz czerpać z życia pełnymi garściami i uwielbiasz dobre towarzystwo. Pracujesz uparcie i wytrwale, ale nie popadasz w skrajność. Nienawidzisz kłamstwa i obłudy. Masz bardzo silną osobowość.

5.

Jeżeli śpisz jak żołnierz na baczność, leżąc na plecach, jesteś osobą bardzo świadomą. Wiesz jakie masz cele w życiu i krok po kroku dążysz do tego, aby je osiągnąć. Zdarza Ci się być pedantycznym, surowym i bardzo wymagającym. Jednak najwięcej wymagasz przede wszystkim od siebie samego.

6.

Jeśli sypiasz z jedną nogą podniesioną niczym czapla, oznacza to, że jesteś dość nieprzewidywalną osobą, której nastrój może zmienić się w ciągu jednej chwili. Bywa to bardzo mylące dla tych, którzy znajdują się wokół Ciebie. Uwielbiasz przygody i dążysz do nich. Często masz trudności w podejmowaniu decyzji i wyborów. Jednak jesteś też osobą dokładną, która od czasu do czasu potrzebuje odrobiny spokoju.

Jeżeli sypiasz w różnych pozycjach, oznacza to, że łączysz w sobie różnorodne osobowości, które często bywają ukryte, tak głęboko, że Ty sam nie potrafisz ich do końca zauważyć.

I jak? Zgadza się?

Może Cię zainteresować

zamknij