×

Para uprawiała seks podczas skoku spadochronowego. Grawitacja okazała się im bardzo pomocna

Jeżeli wchodząc tu myśleliście, że to jakiś żart, to niestety tak nie jest. My z kolei myśleliśmy, że już nic nas nie zaskoczy… ale jednak okazało się inaczej. Pomysł tej pary na seks wszech czasów był naprawdę niecodzienny.

Teraz, kiedy w Waszej sypialni zapanuje nuda, możecie zainspirować się tą parą, adrenalina na pewno będzie OGROMNA! Choć my szczerze odradzamy…

Alex Torres i Hope Howell w 2011 roku postanowili, że chcą połączyć ze sobą swoje pasje, czyli skoki spadochronowe i seks!

Jakby ktoś nie wiedział, to pierwsza para, która odważyła się na coś takiego.

youtube
youtube

Torres był kiedyś francusko-kanadyjską gwiazdą porno oraz instruktorem spadochroniarstwa w Skydive Taft, a Hope recepcjonistką w tej samej firmie, czyli po prostu jego: koleżanką z pracy.

Seks zaczął się już w samolocie…

… i w nim się nie skończył. Torres i Howell kontynuowali ten ekscytujący wyczyn także skacząc na spadochronie.

youtube
youtube

Przyjemność nie dla wszystkich ta sama…

Mina Hope zdaje się mówić, że kobieta odczuwa przyjemność, ale jeśli chodzi o tego pana… On chyba zrobił to bardziej dla uwagi medialnej, niż dla orgazmu i wspaniałych przeżyć.

youtube
youtube

Mimo, że kobieta na początku była skrępowana swoją nagością, to wstyd znikał wprost proporcjonalnie do rozwoju sytuacji. Bardzo szybko udało się jej osiągnąć wyżyny, co widać na załączonych zdjęciaach.

Jednak to, co miało być świetną zabawą w przestworzach, okazało się być zmartwieniem na ziemi.

youtube
youtube

Na początek…

Torres został zwolniony ze Skydive Taft, a Howell prawie skończyła w więzieniu za to, że rozpraszała pilota swoim nagim biustem.

Dawid Chrouch, właściciel firmy, nie był za bardzo zadowolony.

Był, delikatnie mówiąc: zdenerwowany tym, co stało się pod szyldem jego szkoły spadochroniarskiej.

youtube
youtube

Na jego nieszczęście, o całej sprawie dowiedział się prawie jako ostatni i to dopiero w momencie kiedy Departament Policji poinformował go o zdarzeniu.

Niedługo po tym, jak filmik został opublikowany Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) wszczęła własne śledztwo.

Ian Gregor, rzecznik FAA, powiedział, że wszelkie działania, które potencjalnie mogą rozpraszać pilota w locie, są uważana za naruszenie prawa federalnego.

Z kolei pilot samolotu, którym lecieli, twierdził, że para powiedziała mu, iż otrzymała pozwolenie na taki skok.

youtube
youtube

Torres chyba osiągnął swój cel… media się nim zainteresowały. Jednak czy cena jaką zapłacił za kilka chwil sławy nie jest zbyt wysoka?

Może Cię zainteresować

zamknij