×

Sara z „Rolnik szuka żony” publikuje w sieci gorące zdjęcia. Nie wstydzi się swojego ciała

Sarę Szewczyk poznaliśmy w czwartej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Dziewczyna do końca walczyła o względy rolnika Karola Raczyńskiego. Niestety finalnie nie została jego wybranką. Wielu fanów ubolewało nad tym faktem, bowiem Sara wyrosła na ulubienicę ubiegłorocznej edycji. Kobieta jednak niepowodzeniem się nie przejmuje i czerpie z życia garściami.

Dowodem są zdjęcia, jakie Sara udostępnia na na Instagramie. Kobieta pozuje w samym bikini do odważnych fotografii. Są to wspomnienia z nie tak dawnego wyjazdu do Bułgarii. Sara spędzała tam wakacje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sara (@saritka_sz)

Idealna sylwetka

Sara od początku trwania show wyglądała rewelacyjnie. Szczupła blondynka zebrała wtedy pokaźne grono fanów. Odważne zdjęcia tylko podkreślają sylwetkę kobiety. Trzeba przyznać – wygląda rewelacyjnie! Sama jednak jest innego zdania.

Czy jestem idealna? Nikt nie jest ? na moje szczęście. Ja też nie jestem ? Ale właśnie te mankamenty, dają mi chęć do działania i pracy nad sobą. Każdy dzień powinien być szansą, która w pełni wykorzystamy aby być najlepszą wersją samych siebie – czytamy pod jednym z opublikowanych zdjęć

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sara (@saritka_sz)

A wy co uważacie? Podobają wam się zdjęcia Sary? Dobrze ją wspominacie za czasów czwartej edycji “Rolnik…”?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sara (@saritka_sz)

Może Cię zainteresować

zamknij