×

Sandy i Danny z Grease znowu razem… po 41 latach! Każdy chciałby się starzeć tak jak oni

You’re the one that I want – śpiewali Olivia Newton-John i John Travolta. Chociaż trudno w to uwierzyć, od tego czasu minęło już ponad 40 lat!  Kiedy fani popularnego musicalu „Grease” stracili już nadzieję, że zobaczą ich ponownie w duecie, w sieci pojawiło się to zdjęcie… John Travolta i Olivia Newton-John znowu razem?

Kultowe stroje nadal prezentują się pięknie!

Idą za rękę

To zdjęcie błyskawicznie zdobyło setki tysięcy polubień. Nic dziwnego. Olivia Newton-John trzyma na nim za rękę Johna Travoltę. Para aktorów ma na sobie kostiumy ze słynnego musicalu!

Fani są zachwyceni – jedno zdjęcie przywołało wspomnienia sprzed niemal połowy wieku!

O co chodzi?

John Travolta i Olivia Newton-John znowu razem?

John Travolta i jego musicalowa partnerka podobno nadal się przyjaźnią. Tym razem spotkali się w pięknym Palm Beach na Florydzie i właśnie tam zostało zrobione wspólne zdjęcie.

W Palm Beach odbywa się właśnie trwające przez 3 dni wydarzenie o nazwie „Meet 'N Grease”

Podczas „Meet 'N Grease” można nie tylko spotkać się z aktorami, ale zadać parze popularnych aktorów pytania i zrobić sobie wspólne zdjęcia.

To nie lada gratka, ponieważ Olivia i John, którym musical przyniósł ogromną sławę, nie często pokazują się wspólnie. Tym razem, po raz pierwszy od 41 lat, założyli na siebie kostiumy z kultowego filmu!

[wp_quiz id=”474″]

Bardzo się zmienili?

Niestety, wielu aktorów z obsady musicalu już nie żyje. Niektórzy zmienili się nie do poznania.

Grająca główną rolę Olivia Newton-John ma dziś 71 lat, John Travolta 65. Złośliwi twierdzą, że od czasu kręcenia filmu, przybyło im nie tylko lat, ale i kilogramów. Nie zmienia to faktu, para aktorów nadal w duecie prezentuje się pięknie.

Nie wiadomo, czy stroje, w których para pokazała się po latach w Palm Beach, zostały jedynie przerobione, czy też uszyte na nowo. Ale tak czy siak, zadziałały jak wehikuł czasu, przenoszące nas wprost do tego wesołego miasteczka:

Wtedy wszyscy panowie wzdychali do Olivii, a wszystkie panie podkochiwały się w Travolcie. Jednak”Grease”  okazało się czymś więcej, niż chwilowym hitem.

Po 40 latach, tę parę nadal kochają fani na całym świecie. Jak dzisiaj wyglądają Sandy Olsson i Danny Zuko?

Ci, którzy nie mogą być w Palm Beach na Florydzie, mogą to sprawdzić tutaj:

Podczas wydarzenia „Meet 'N Grease” było widać, że czar musicalu z 1978 roku nadal ma dużą siłę przyciągania! Czy Sandy i Danny bardzo się zmienili?

 

 

 

 

Fotografie: YouTube.com, Instagram.com

Może Cię zainteresować