×

Znalazł mężczyznę, który 45 lat temu zabił jego matkę. „Wiem, że to on!”

Matka Neila Berrimana, Sandra Rivett, została zamordowana przez Lorda Lucana w listopadzie 1974 r. Syn niani stwierdzi, że wyśledził mordercę po tym, jak ten miał zniknąć cztery dekady temu.

Niecodzienna historia

Opuszczony samochód lorda Lucana znaleziono niedługo po morderstwie, ale jego samego nie. Władze założyły, że zabił się w Newhaven. Pan Berriman, syn zabitej niani uważa, że ​​znalazł Lucana (obecnie ma 85 lat) w podmiejskim australijskim domku.
Powiedział:

Wydaje mi się, że wyśledziłem mężczyznę, który zamordował moją matkę

Odkrycie popiera faktem, że mężczyzna jest rówieśnikiem Lucana i pochodzi z Anglii. Mimo tego że sam twierdził inaczej, Australijczycy rozpoznali jego wyspiarski akcent. Ma 85 lat i obecnie czeka na operację.

Czy ma rację?

W 1975 r. śledczy uznali hrabię Lucana za zabójcę pani Rivett, a w 2016 r. sąd wydał dla niego zaświadczenie o „domniemaniu śmierci”. Pozwoliło to synowi mordercy George’owi Binghamowi zostać 8. hrabią Lucanu. Jak twierdzi syn zabitej:

Myślę, że wyśledziłem mężczyznę, lorda Lucana, który zamordował moją matkę. On żyje przez cały ten czas. Kłamie o tym, kim jest. Okłamuje wszystkich swoich nowych przyjaciół.

Według niego jest teraz mnichem buddyjskim po osiemdziesiątce i jest poważnie chory.

Ostatnie zdjęcie zamordowanej niani.

Sandra Rivett i Lord Lucan

Berriman miał 8 lat kiedy jego matka została zamordowana. Po całym zdarzeniu został oddany do adopcji. Obecnie jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci, który mieszka w West Sussex, wraz z żoną Kim. Powiedział:

Ludzie, z którymi żyje, wiedzą, że ma tajemniczą przeszłość i to co im mówi nie składa się w całość. Podejrzewają go od wielu lat. Są w pełni świadomi, że jest tajemniczym starszym Anglikiem, a nie tym, za kogo się podaje. Lucan jest kłamliwym oszustem i to on zamordował moją matkę.

Przyjaciele mężczyzny potwierdzają jego tożsamość

Nowa grupa przyjaciół Lucana – dwóch młodych Anglików i Australijczyk – potwierdziła, że starszy Anglik, który wygląda jak Lord Lucan, mieszka w domu w Australii.

Twierdzą, że razem biorą udział w codziennych sesjach medytacyjnych. Podczas gdy mężczyzna, którego pan Berriman uważa za lorda Lucana, siedzi na werandzie i słucha przejeżdżających pociągów.

Osoba pragnąca pozostać anonimowa mówi, że ten człowiek wiedział, że jest lordem Lucanem. Syn zabitej wydał 30 000 funtów, aby go odnaleźć. I chyba w końcu mu się udało.

Źródła: www.dailymail.co.uk
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować