×

Skazano go za zabójstwo 3 kobiet. W rzeczywistości zabił ich o wiele więcej

W 2014 roku 78-letni Samuel Little został skazany na dożywotnie pozbawienie wolności pod zarzutem popełnienia trzech brutalnych morderstw – mężczyzna miał zabić trzy kobiety w latach 1987-1989. Kiedy brutalna prawda wyszła na jaw, śledczy zaczęli przeczuwać, że to nie jedyne osoby, które padły ofiarą zabójcy. Aby to udowodnić, nie ustawali w poszukiwaniu kolejnych dowodów. Niedługo potem światło dzienne ujrzały przerażające fakty.

Zbrodnie, których dopuścił się 78-latek

Po długim dochodzeniu, śledczym udało się dotrzeć do jednego z teksańskich Rangerów, Jamesa Hollanda, który przekonał 78-letniego mordercę do wstrząsających zeznań. Podczas rozmowy Samuel Little przyznał się do zabójstwa z 1996 roku, a następnie zamordowania Denise Christie Brothers w 1994 roku.

AP

Na tym jednak nie poprzestał…

Little w konsekwencji w wyjątkowo szczegółowy sposób opisał 30 morderstw. Jak stwierdził prokurator okręgu Ector w stanie Texas w Usa, Bobby Bland, żadne z jego zeznań i podanych informacji nie okazały się być fałszywe.

Ofiar było znacznie więcej

Historiom 78-latka nie ma końca. Mężczyzna wciąż podaje kolejne szczegóły dotyczące kolejnych zbrodni. Śledczy twierdzą, że potwór mógł zamordować w sumie około 90 osób.

To by się zgadzało, ponieważ seryjne morderstwa były dokonywane w charakterystyczny sposób. Mężczyzna miał pozbawiać kobiety przytomności poprzez uderzenie w głowę, a następnie masturbować się jednocześnie dusząc swoje ofiary. Kiedy było już po wszystkim, porzucał ciała martwych osób i wyjeżdżał z miasta, co znacznie utrudniało identyfikację mordercy.

Polecane

Może Cię zainteresować