×

Przeraziła się, gdy zobaczyła rysunek córki. Nie myślała, że tak wygląda jej wagina

No dobra, kochane. Nie ma co ukrywać. Nasze ciało zmienia się po ciąży i nie chodzi nam tylko o brzuch. Dolne partie także potrafią nieoczekiwanie nagle zmienić swój wygląd i wprawić nas w niemałe zdziwienie, gdy po czasie zaglądamy w majtki.

Pewna mama podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat swojej waginy po porodzie i myśli nad tym, aby wykonać waginoplastykę, a wszystko przez to, co powiedziała jej córka

Młoda dama, która ma zaledwie kilka lat, wykazała się odwagą i narysowała swoją mamę w momencie, gdy ta bierze prysznic. Jak wiadomo, sytuacja dość intymna, dlatego nikt nie oczekuje, że ktokolwiek będzie się myć w ubraniach.

Mama wspomnianej kilkulatki brała prysznic, a jej córka ją rysowała. Gdy wyszła z kąpieli i ujrzała dzieło swojego dziecka, oniemiała

Moja córka narysowała mnie, gdy byłam pod prysznicem. Myślę, że muszę mocno zastanowić się nad waginoplastyką

I co mamy o tym myśleć? ? Jedno jest pewne – dzieci są bardzo szczere i tak jak widzą rzeczywistość, tak ją opisują. Czy w takim razie jej mama ma powód do niepokoju? A może jednak nie powinna się martwić, ponieważ zdolności artystyczne dzieci w tym wieku nie są jeszcze mocno rozwinięte?

Niby zabawne, ale każda z nas na pewno spojrzałaby w lustro ?

Polecane

Może Cię zainteresować