×

Krzysztof Rutkowski pożegnał ojca w bardzo oryginalny sposób. Internauci są w szoku

Krzysztof Rutkowski niedawno pochował ojca i zrobiono to z największymi honorami. W kondukcie żałobnym uczestniczył firmowy pojazd, pracownicy Rutkowskiego oraz kordon motocyklistów. Wszystko rejestrowały kamery.

Rutkowski pochował ojca

Pogrzeb Jerzego Rutkowskiego odbył się 16 listopada na cmentarzu w Teresinie – Niepokalanowie. Krzysztof odprowadził swojego ojca na miejsce wiecznego spoczynku, gdzie 28 września 2019 r. pochowano jego mamę Urszulę.

Nad mogiłą rodziców, „detektyw” mówił:

Chciałem cię pożegnać razem z przyjaciółmi, którzy przyjechali tutaj tak trochę z twojego świata. Zawsze lubiłeś benzynę, zapach benzyny, spalin, samochody – to było twoje życie. Ci ludzie, którzy tutaj dzisiaj są, którzy żegnają ciebie, pamiętali będą ciebie na zawsze. Spoczywaj w pokoju

Gdy ciało jego ojca było składane do grobu, zabrzmiały syreny, a z głośników puszczono utwór Conquest of Paradise Extended. Następnie rodzina zmarłego zebrała kondolencje.

Wszystko zostało nagrane, a później udostępnione w Internecie:

Emerytowany mundurowy

Ojciec detektywa zmarł we wtorek 12 listopada o godz. 10:45 na oddziale szpitala w Sochaczewie. Trafił tam po pogrzebie ukochanej żony Urszuli, z którą spędził ponad 60 lat. Przypomnijmy, że matka Krzysztofa Rutkowskiego również niedawno zmarła. Odeszła na wieczny spoczynek 22 września br., czyli zaledwie kilka tygodni po zaślubinach „detektywa” z Mają Plich.

Jerzy Rutkowski był wieloletnim funkcjonariuszem policji. Zaczynał pracę w sochaczewskiej drogówce, pracował w komendzie stołecznej w Warszawie i był komendantem posterunku policji w Tułowicach niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego. Odszedł na emeryturę w stopniu starszego sierżanta sztabowego.

Internauci podzieleni

Wielu internautów uważa, że Krzysztof Rutkowski zrobił „szopkę” z tak poważnej uroczystości jaką jest pogrzeb. Obecność pracowników Rutkowskiego, pojazd firmowy i kordon motocyklów uznano za przesadę.

nie no super, milicyjny pogrzeb z honorami, 07 zgłoś się żenujący poziom zidiocenia, ale to tylko moja prywatna opinia

Wstyd Panie Krzysztofie. Z ojca śmierci nawet szopkę robisz. Niech odpoczywa w spokoju…

Najlepsze kafary to ci w tych czarnych kombinezonach kolo Krzyska, tylko co oni maja za buty do tego stroju? To jakies najacze czy pumasy :))

To tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się na kanale patriot24.tv w serwisie YouTube…

Czy Krzysztof Rutkowski przesadził z konduktem żałobnym?

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Youtube.com

Może Cię zainteresować