×

9 rzeczy, które rozpalą mężczyznę do czerwoności. Działa na niego nie tylko Twoje nagie ciało

Co lubią mężczyźni w płci przeciwnej? Co na nich działa, a my byśmy nie pomyślały, że to w ogóle możliwe? Dzięki temu, co zaraz przeczytasz, będziesz mogła dowiedzieć się, co lubią mężczyźni i wykorzystać to jako swoją tajną broń. Brzmi bardzo atrakcyjnie, prawda? ?❤

Pamiętać należy, że na mężczyzn działają nie tylko skrajne erotyczne aspekty, ale coś subtelnego, co dla nas może wydawać się zupełnie niezrozumiałe

Zaciekawione? To zaczynamy!

Naturalny makijaż

Wiemy, jak to brzmi, ale tak moje kochane – mężczyźni uwielbiają Was w takiej naturalnej odsłonie, gdy nie macie na sobie za dużo makijażu i możecie pochwalić się promienną cerą. Natomiast jeśli już wybieracie makijaż, nie stawiajcie na mocne oczy i niewyobrażalnie ciemne usta. Lepiej prezentuje się delikatny makijaż.

Czerwona sukienka

Ognisty kolor, który pobudza zmysły. Gdy do pokoju wchodzi kobieta spowita w ten odcień, wszyscy patrzą tylko na nią, a jej wybranek jest dumny, że to właśnie jego ukochana prezentuje się tak cudownie.

Drapanie po plecach

Błaha czynność, a przenosi mężczyzn do innego wymiaru. Może nie zdajesz sobie sprawy, ale to część ciała u mężczyzn bardzo wrażliwa na dotyk. Jeśli zaczniesz go drapać, możesz skupić się na dolnej części pleców i na kręgosłupie. Gwarantujemy, że Twój partner będzie w siódmym niebie.

Jego koszula na Tobie

Co wtedy on sobie myśli? Jeśli masz na sobie tylko jego koszulę – bez niczego pod spodem, on czuje się tak, jakbyś była tylko jego. Dzięki temu czuje się ważny i doceniony. Nie bez powodu ten motyw tak często jest wykorzystywany w filmach tuż po chwilach bliskości z drugą osobą, prawda?

Dotykanie wnętrza jego ud

Tak blisko strategicznego punktu, ale jeszcze taaaak daleko, ale w nim wówczas szaleją hormony. Już sobie wyobraża, co zrobiłby z Tobą, gdybyście byli u niego w domu, a nie w zatłoczonej restauracji. Brzmi bardzo sexy, prawda?

Gdy czuje Twój miętowy oddech, także w miejscach intymnych

Dlaczego go to podnieca? Delikatny chłód, który się wytwarza z powodu żucia gumy, sprawia, że on szaleje. Musicie koniecznie spróbować!

Zakładanie nogi na nogę

Od razu na myśl przychodzi scena z „Nagiego Instynktu”, gdzie Sharon Stone w uwodzicielskiej pozie zarzuca nogę na drugą nogę i robi to w bardzo wyuzdany, ale zarazem sensualny sposób. To go rozpali!

Wystająca bielizna

Oczywiście nie chodzi nam o wulgarne stringi, które widać zza spodni. Bardziej chodzi o subtelne ramiączko, które wystaje np. spod swetra lub sukienki. Koronkowe detale doprowadzą go do szału.

Dotykanie jego włosów

Nie wszystkie kobiety to lubią, ale mężczyźni wręcz za tym szaleją. Nie bądź obojętna i daj się ponieść emocjom. Spraw mu przyjemność ;)

Co dziś wykorzystasz w sypialni?

Polecane

Może Cię zainteresować