×

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska podobno od dawna mieli się ku sobie. Zdradzili ich znajomi

Ta dwójka gra parę, którą nieziemsko do siebie przyciąga, już od bardzo dawna, a jakiś czas temu okazało się, że jest tak nie tylko na ekranie. Mowa oczywiście o Mikołaju Roznerskim i Adrianie Kalskiej.

Połączył ich serial

Mikołaj i Adriana grają parę – Marcina i Izę – w kultowym serialu TVP „M jak Miłość”. Jakiś czas temu oboje przyznali się, że łączy ich nie tylko praca, ale coś więcej… Na InstaStory opublikowali zdjęcie splecionych dłoni i oznaczyli siebie wzajemnie.

Ada i Mikołaj, nie licząc ujawnienia ich związku, niezbyt chętnie dzielą się informacjami o życiu prywatnym, ale ich znajomi postanowili uchylić rąbka tajemnicy…

Dzisiejsza Lorąns&Miszel ? gramy „Kłamstwo” w Łomiankach ??? @mroznerski @spektakl

Post udostępniony przez adatoniewypada (@adriana.kalska)

Tajemnica

Mikołaj od czasu swojego nieudanego związku z Marceliną Zawadzką nie pokazywał się publicznie z żadną kobietą. Jednak to, że tego nie robił, nie oznacza, że był sam… Podobno właśnie w tym czasie rozwijało się uczucie między nim, a Adą Kalską. Ciekawe, czy tak naprawdę miał koleżankę z pracy na oku od samego początku? Od 3 lat?

Niektórzy się domyślali

Osoby z otoczenia pary twierdzą, że właśnie tak było i Mikołaj już od dawna miał się ku Adzie. Jednak, jak zastrzega produkcja serialu „M jak miłość”, niczego nie zauważyła.

Nic nie wiedzieliśmy. Myśleliśmy, że łączą ich tylko przyjacielskie relacje. Mają wspólny wątek, nic więc dziwnego, że spędzają ze sobą dużo czasu

To jeszcze nie wszystko…

Wczoraj Mikołaj umieścił na Instagramie pewne zdjęcie, na którym ogłasza swoim fanom, że jest szczęśliwy, a poniżej skomentowała je Ada, a także on sam ?

Wszystko jest więc całkowicie jasne – są razem i bardzo się kochają!

Może Cię zainteresować

zamknij