×

Karmiła dzieci przy pomocy własnych stóp. Teraz, mamy z całego świata mają coś do powiedzenia na ten temat…

Rodzicielstwo bywa prawdziwym wyzwaniem. Wiąże się ono z wieloma obowiązkami, przywilejami i sprawami, które zazwyczaj trzeba wykonywać… jednocześnie! Z tym faktem zgodzą się zapewne doświadczeni rodzice, którzy musieli przeżyć i zmierzyć się z wieloma wyzwaniami.

W przypadku młodych i niedoświadczonych rodziców, którzy nagle stają się mamą i tatą bliźniaków, to jak wygląda przeciętny dzień przy dwóch uroczych i wymagających stałej opieki szkrabach, może wywołać szok. To właśnie w takich sytuacjach, rodzice zdają sobie sprawę, że posiadanie dziecka wiąże się z potrzebą wypracowania w sobie umiejętności wykonywania kilku rzeczy jednocześnie.

Constance Hall, australijska mama i blogerka, dodała nowe zdjęcie na Facebook’a, które zainspirowało inne mamy z całego świata do podzielenia się swoimi doświadczeniami. Kobieta opublikowała w sieci zdjęcie na którym uwieczniono moment karmienia dzieci przy pomocy stóp. Co wtedy robiła Constance ze swoimi rękoma? Oczywiście wykorzystała je do wykonania innych niezbędnych czynności w tym samym czasie.

Na odpowiedź innych mam w podobnej sytuacji nie trzeba było czekać zbyt długo. Matki z całego świata zaczęły publikować w sieci podobne zdjęcia, które przedstawiały ich własne kreatywne i genialne rozwiązania karmienia dzieci, połączone z wykonywaniem innych codziennych obowiązków.

Każdy z rodziców powyżej wykazał się dużą kreatywnością, próbując pogodzić ze sobą wychowanie dzieci z innymi obowiązkami domowymi. Zaprezentowane przykłady to najlepszy dowód na to z iloma obowiązkami i sytuacjami wiąże się wychowaniem dziecka. Rodzice to po prostu superbohaterzy, jeśli zgadzasz się ze mną udostępnij ten wpis dalej!

Może Cię zainteresować

zamknij