×

Mama sfilmowała nianię opiekującą się jej dzieckiem. Sytuacja na nagraniu mrozi krew w żyłach

Jeśli masz dzieci, doskonale rozumiesz, jak bardzo uważnie należy wybierać opiekunkę.

Dziecko jest jedną z najcenniejszym skarbem w twoim życiu, a ty chcesz zostawić je z kimś obcym. Ufasz osobie, której powierzasz maleństwo i pragniesz zagwarantować mu, jak najlepszą opiekę.

Whitney Matney to młoda matka mieszkająca w Springdale, w stanie Arkansas. Kobieta chciała zatrudnić nianię do opieki nad córką. Sama wracała do pracy po urlopie macierzyńskim, dlatego potrzebowała pomocy.

Młoda mama i jej mąż, Chris, poszukiwali niani w ogłoszeniach w Internecie. Otrzymali wiadomość od pewnej kobiety, która okazała się być dawną koleżanką z klasy Whitney. Melissa Mendema zaproponowała, że zajmie się ich dzieckiem.

Raylee od razu polubiła opiekunkę. Whitney zaufała Melissie, ze względu na starą znajomość.

Rodzice wyszli do pracy, ale po powrocie mama zauważyła, że dziewczynka dziwnie się zachowuje. Raylee podbiegła do niej i płakała. Zmartwiło to Matneyów, więc postanowili zainstalować w domu kamerę, aby dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się w czasie ich nieobecności.

Kolejnego dnia, po powrocie, mama zauważyła, że zegarek, w którym była ukryta kamera, jest odwrócony. Zamarło jej serce.

Doznała szoku, gdy zobaczyła, co niania robiła z dziewczynką. Kamera zarejestrowała moment, w którym kobieta ją biła.

Whitney zadzwoniła na Policję i zabrała córkę na pogotowia. Na szczęście Raylee nie miała żadnych obrażeń. Krótko po telefonie na Policję niania została aresztowana.

To przerażające, że często zostawiamy dzieci z zupełnie obcymi dla nas ludźmi i tak naprawdę nie wiemy, co robią one z naszymi pociechami. W przypadku gdy musisz zatrudnić nianię, może warto zainstalować w domu kamerę, jak zrobiła to Whitney, aby upewnić się, co tak naprawdę się dzieje. W końcu chodzi o bezpieczeństwo naszych maluchów.

Oto fragment wideo z domu rodziny Matney:

Może Cię zainteresować

zamknij