×

Ojciec z dwójką małych dzieci został wyproszony z autobusu. Powód zszokował wielu internautów

Może wydawać się, że wszyscy wiedzą jak trudno jest zapanować nad dziećmi.

Pociechy nie zawsze chcą słuchać rodziców, szybko się nudzą i nie przeszkadza im fakt, że w ten sposób ściągają na siebie uwagę wszystkich wokół. Jak się okazało, nie wszyscy mają minimum empatii do rodziców, a brutalnie przekonał się o tym pan Jakub.

Pan Jakub podzielił się sytuacją, która go spotkała. Trzeba przyznać, że taki incydent po prostu nie mieści się w głowie.

Jak czytamy w poście, ojciec wraz z dwójką dzieci został wyproszony z autobusu. Powód? Dzieci płakały i nie dawały się uspokoić.

Być może nie jest to komfortowa sytuacja dla współpasażerów, ale miejmy odrobinę świadomości, że zajmowanie się dziećmi to nie prosta sprawa.

Z kolei, gdy pijana osoba obwozi się autobusem po całym mieście, kierowcy z reguły nie reagują. Tak samo jest w przypadku młodzieży, która krzyczy na pół autobusu i puszcza muzykę z głośników. Również nikt nie reaguje, a kierowcy spokojnie kontynuują swoją pracę.

fot. L. Peczyński

Opublikowany przez Warszawski Transport Publiczny Niedziela, 20 sierpnia 2017

Post pana Jakuba wywołał wiele kontrowersji. Wiele osób twierdzi, że kierowca miał rację wypraszając ojca z hałasującymi dziećmi.

Sporo internautów jednak opowiada się po stronie pana Jakuba. Gorąca dyskusja wydaje się nie mieć końca i podzieliła użytkowników na dwie grupy.

Wczoraj otrzymaliśmy od Pani Karoliny bardzo budującą wiadomość.Jak się okazuje, wysiadając z autobusu, zaaferowana…

Opublikowany przez Warszawski Transport Publiczny Środa, 21 grudnia 2016

Zastanawiamy się jakie jest wasze zdanie w tej kwestii. Czy kierowca miał rację? A może uważacie, że incydent nie powinien mieć miejsca? Koniecznie dajcie znać!

Może Cię zainteresować

zamknij